Smakosze.pl
kiełbasa

Pixabay /Alexas_Fotos

Zaskakujące znalezisko w popularnej kiełbasie

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Mieszkaniec Włocławka kupił w jednym ze sklepów popularną kiełbasę. Po jej przekrojeniu nie mógł uwierzyć własnym oczom. Od razu poinformował o sprawie lokalne media. Dzisiaj żyje ją niemal cała Polska. To co znalazł w środku, z pewnością nie przypominało mięsa.

Pewien mężczyzna, robiąc codzienne zakupy nawet nie przypuszczał, że będzie na ustach całej Polski. Wszystko za sprawą pewnego zakupu. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, w to co zobaczył po przekrojeniu kiełbasy. 

Zaskakujący finał zakupów

Pan Sławomir kilka dni temu kupił w jednym z włocławkich Lidlów kiełbasę. Nie przypuszczał, że po powrocie do domu spotka go ogromne zaskoczenie. Wszystko za sprawą niecodziennego wnętrza mięsa. Mężczyzna od razu poinformował o sprawie lokalne media.

Po przekrojeniu pierwszej laski okazało się, że jest w niej zmielony papier lub tkanina. Nie wiem co to, ale to coś na pewno nie było mięsem. Obrzydliwe! Nie złożyłem jednak reklamacji. Szkoda zachodu.

Do sprawy natychmiast odniósł się Lidl. Jego rzecznik prasowa - Aleksandra Robaszkiewicz, zapewniła, że w sieci sprzedawane są produkty o najlepszej jakości. Wiele wskazuje na to, że za wnętrze feralnej kiełbasy odpowiada "błąd produkcji".

Błąd podczas produkcji

Rzecznik prasowa Lidla Aleksandra Robaszkiewicz wyjawiła, że wszystkie produkty spożywcze oferowane przez Lidl są starannie sprawdzane przez sieć. Firmie zależy, aby sprzedawane w niej produkty miały jak najwyższą jakość i były bezpieczne dla zdrowia.

Wszystko wskazuje na to, że zaskakujące wnętrze kiełbasy było wynikiem błędu podczas procesu produkcji. Zdaniem rzecznik prasowej "niewymieszany składnik" nie stwarza jednak zagrożenia dla konsumenta.

Na załączonych zdjęciach nie widzimy co prawda danych jednoznacznie identyfikujących artykuł oraz partię, niemniej z całą pewnością możemy powiedzieć, że produkt nie stwarza ryzyka dla konsumenta, a widoczna "zmiana" jest najprawdopodobniej efektem błędu podczas procesu produkcji - niewymieszany właściwie składnik" - powiedziała rzecznik prasowa Aleksandra Robaszkiewicz w rozmowie ze "Strefą Biznesu".

Poszkodowany klient nie złożył reklamacji. Całą sytuację podsumował jedynie słowami: "Szkoda zachodu".

Polecamy nasze pozostałe artykuły. Niedawno informowaliśmy m.in. jakie produkty spożywcze zostały wycofane w ostatnim czasie przez GIS oraz zdradzaliśmy wyjątkowe zalety białych truskawek.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: o2 / włocławek nasze miasto

Zapraszamy na nasz Instagram

undefinedundefinedundefinedundefined

Podobne artykuły

Warzywa w końcu staniały

Produkty

Ceny warzyw na bazarach spadają

Czytaj więcej >
banan

Produkty

Czy można jeść banany z czerwonymi liniami w środku?

Czytaj więcej >

Produkty

Ceny lodów nie przestają szybować

Czytaj więcej >
Oszustwo na cebulę

Produkty

Nieudane oszustwo "na cebulę"

Czytaj więcej >

Produkty

Ogromne zmiany we wszystkich produktach. Unia Europejska już zdecydowała

Czytaj więcej >

Produkty

Niskie ceny sprzętów i akcesoriów kuchennych w Biedronce

Czytaj więcej >