Smakosze.pl
sklep

canva/ sergeyryzhov

Zaskakujący finał zakupów spożywczych

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Redakcja smakosze.pl

Udostępnij:

Jakiś czas temu na popularnym profilu na facebooku pojawił się post, który w mig stał się hitem internetu. Dotyczył on zabawnych historii z zakupów spożywczych. Szybko zaczęły się pojawiać pod nim coraz to nowe komentarze. Jesteście ciekawi, co się stanie, gdy wyślecie męża na zakupy spożywcze?

Grupa kobiet podzieliła się swoimi zabawnymi historiami z zakupów spożywczych. Każda wysłała na nie swojego męża. Finał jego wyprawy do sklepu był naprawdę zaskakujący. Ciężko powstrzymać uśmiech.

Poprosiła męża o kupno śmietany. Osłupiała, gdy zobaczyła co przyniósł ze sklepu

Jedna z pań zdradziła, że pewnego dnia poprosiła swojego męża o drobną przysługę. Poprosiła go o zakup mleka modyfikowanego dla ich dziecka. Mężczyzna zadzwonił ze sklepu, że jest promocja i nie wie, ile ma kupić. Kobieta zupełnie niespodziewała się jaki finał może mieć ta historia.

Mówię, że 4 kartoniki wystarczą, bo często są promocje. Przyjechał do mieszkania z 4 kartonami a w każdym po 8 kartoników. Sytuacja sprzed pół roku, ale nadal aktualna bo jeszcze został nam się ten zapas do tej pory

Zaskakujący finał zakupów

Jedna z internautek zdradziła, że raz wysłała swojego partnera po cukinię. Nie mogła ukryć zaskoczenia, gdy ten po przyjściu ze sklepu przyniósł jej cukier. Jego argumentacja rozbawi każdego!

"Mój miał napisane cukinia kupił cukier i był z siebie bardzo dumny, bo wziął biały i brązowy, bo nie wiedział jaki".

Inna internautka opisała historię, jak wysłała swojego męża po porcje rosołowe. Mężczyzna przyniósł do domu kostki rosołowe, bo myślał, że to one są bazą tej popularnej zupy. Kobieta długo nie mogła ukryć rozbawienia.

Nie oznacza to, jednak, że panowie nie znają się na gotowaniu! Wręcz przeciwnie wielu z nich jest wręcz mistrzami kuchni. Nie mniej, każdemu może zdarzyć się drobna kulinarna wpadka.

Często wynika ona z braku znajomości składu podstawowych potraw. Dlatego, polecamy nasze artykuły, dzięki którym żadna kulinarna nowinka nie będzie Wam straszna! A wręcz zaskoczycie Waszych bliskich znajomością kuchni!

Niedawno pisaliśmy m.in. o zmianach w nazewnictwie grzybów i podawaliśmy przepis na wyjątkową szwedzką mizerię.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źrodło: ofeminin

Zapraszamy na nasz Instagram

undefined

Redakcja smakosze.plAutor

Redakcja smakosze.pl każdego dnia serwuje najlepsze przepisy na potrawy rozpływające się w ustach. Codziennie dostarczamy też najpikantniejsze plotki ze świata kulinarnego showbiznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

kawa

Produkty

Kawa staje się coraz droższa, nie każdego będzie na nią stać

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jeść mandarynki?

Czytaj więcej >
Ogórki kiszone i konserwowe

Produkty

Ogórki kiszone czy konserwowe, które z nich są najzdrowsze?

Czytaj więcej >
ogórki w folii

Produkty

Dlaczego ogórki pakowane są w folię?

Czytaj więcej >
Mięsne podkładki chronią nasze zdrowie

Produkty

Do czego służą podkładki pod mięso?

Czytaj więcej >
 Kurkuma jest bardzo zdrowa

Produkty

Dlaczego warto regularnie jadać kurkumę?

Czytaj więcej >