Smakosze.pl
Chipsy skrywały w sobie niespodziankę

Canva / Droidfoto

Cenne znalezisko w paczce chipsów

25 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Chipsy od lat cieszą się ogromną popularnością. W sklepach możemy natknąć się na rozmaite rodzaje tego typu przekąsek. Nastolatka postawiła na paczkę chipsów tortilla. Kiedy sięgnęła do środka, zauważyła, że jeden ze smakołyków wygląda, jakby był napompowany. Po wystawieniu go na aukcję zaoferowano za niego 20 tysięcy dolarów. Jednak cena szybko wzrosła.

Nie da się ukryć, że chipsy są uwielbianą przekąską. Przeważnie nie nastawiamy się na większe zaskoczenia podczas ich jedzenia. Nastolatka przekonała się, że nawet niepozorne chipsy mogą być okazją do zarobienia sporych pieniędzy.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Chipsy z wyjątkową niespodzianką

Nietrudno natknąć się na smakoszy, którzy uwielbiają wszelkiej maści chipsy. Niedawno przedstawialiśmy przepis na domowe smakołyki z bobu. Tym razem przyjrzymy się niecodziennemu znalezisku, na które natknęła się australijska nastolatka.

Chipsy tortilla są nie lada smakołykiem. Nie bez powodu zajadają się nimi smakosze z całego świata. Do tego grona należała nastolatka z Australii. Kupiła sobie chipsy marki Doritos. Po otwarciu paczki od razu rzucił jej się w oczy jeden chips, który znacząco wyróżniał się na tle innych.

Każdy, kto jada chipsy tortilla, doskonale zdaje sobie sprawę, że są one płaskie. Jednak w paczce Australijki znalazł się okaz, który wyglądał, jakby był napompowany. Nastolatka chwyciła za telefon i podzieliła się swoim znaleziskiem na Tik Toku.

Czego lepiej nie dodawać do rosołu?

Czy powinno się dodawać lubczyk do rosołu?

CZYTAJ DALEJ

Nagranie zamieszczone na profilu m0mmymilkerza szybko obiegło Internet. Do tej pory otworzono je ponad 4 miniony razy. Nastolatka zastanawiała się, czy zjeść wyjątkowego chipsa. Jednak postanowiła wystawić go na aukcję. Rezultat z pewnością przerósł jej najśmielsze oczekiwania.

Niecodzienna oferta za nietypowego chipsa

Po jakimś czasie nastolatka zamieściła na swoim profilu kolejne nagranie, na którym widać, że jedna z licytujących osób zaoferowała aż 20 tysięcy dolarów australijskich w zamian za wyjątkowe znalezisko. Mało kto spodziewałby się, że ta kwota zostanie przebita.

Nie trzeba było długo czekać, a chips osiągnął wartość 90 tysięcy dolarów australijskich. Warto nadmienić, że jest to równowartość około 250 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że chipsy przeważnie nie pozwalają na zarobienie takich pieniędzy.

Z pewnością każdy chciałby, aby jego chipsy skrywały w sobie tego typu znaleziska. Kto wie, może w innych paczkach można się natknąć na takowe specjały, za które ktoś będzie w stanie zapłacić fortunę. Godny uwagi jest przepis na sos do nachosów i chipsów.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Wprost; Tik Tok / @m0mmymilkerza

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub Kossakowski

Jestem absolwentem takich kierunków studiów jak psychopedagogika kreatywności i edukacja międzykulturowa. Fascynuje mnie otaczający świat, który najlepiej można poznać dzięki nauce. Za swoją pasję uznaję kulturę i sztukę. Głównie tą dotyczącą fonii i obrazu. Kulinaria również odgrywają istotną rolę w moim życiu i chętnie eksperymentuję w kuchni. Wcześniej pisałem treści dla portalu Pikio. Od jakiegoś czasu jestem związany z redakcją Smakoszy. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Czym były wykopki?

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jadać rydze?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujące zdjęcie borowika

Czytaj więcej >

Produkty

GIS ostrzega przed jajkami z Biedronki

Czytaj więcej >

Produkty

Jak wykorzystać w kuchni maślaki ?

Czytaj więcej >

Produkty

Pilny komunikat GIS dla grzybiarzy

Czytaj więcej >