Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Dziś się zaczęło w całej Polsce, Lidl poszedł na całość. Ceny niższe nawet o 50%
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 13.05.2024 17:09

Dziś się zaczęło w całej Polsce, Lidl poszedł na całość. Ceny niższe nawet o 50%

logo sklepu Lidl
Fot. East News/Arkadiusz Ziolek

Dla wszystkich łowców promocji mamy dobre wiadomości. Sieć sklepów Lidl po raz kolejny przygotowała ogromne promocje. Ceny niektórych produktów obniżono nawet o 50%. Śpiesz się, bo oferta rozpoczęła się właśnie dzisiaj i jest ograniczona czasowo.

Lidl obniża ceny

Klienci sieci sklepów Lidl po raz kolejny mogą liczyć na obniżki cen na artykuły spożywcze. To prawdziwa okazja, ponieważ w ostatnim czasie to właśnie ceny tych niezbędnych produktów osiągnęły zawrotne kwoty. Z promocji może skorzystać każdy, ale najwięcej zaoszczędzą ci, którzy posiadają aplikację Lidl Plus. 

Pamiętaj jednak, że aby skorzystać z promocji należy się spieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo. Promocje zaczynają się w poniedziałek (13 maja) i obowiązują do środy (15 maja). 

sklep.jpg
Fot. Canva/Minerva Studio
Wbijam jajka do łodyg pietruszki i odpalam blender. Nie uwierzysz, co z tego wyjdzie

Za te produkty zapłacisz mniej

W ofercie sieci Lidl znalazła się cała masa produktów. Specjalnie dla ciebie sprawdziliśmy, które produkty zostały objęte akcją promocyjną i na których zaoszczędzisz najwięcej pieniędzy. Na szczególnie uwagę zasługuje masło, które w kuchni jest niezbędne. To od Mlekovity w promocyjnej cenie można kupić za 3,33 złote, ale przy zakupie 3 opakowań. Dzięki czemu zapłacisz o 52 procent mniej niż przy cenie regularnej. 

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie obiadu bez mięsa, sklep również przygotował ciekawą ofertę. Wybierając się na zakupy do Lidla, możesz zakupić taniej filety z piersi indyka. Ich cena za kilogram wynosi tylko 13,99 złotych. Jeżeli jesteś posiadaczem aplikacji Lidl Plus, to warto wybrać odpowiedni kupon i kupić w specjalnej ofercie 600 gramów kiełbasy żywieckiej, bo jej drugie opakowanie otrzymasz gratis

Pieniądze zostają w kieszeni

Dni robią się już naprawdę ciepłe i Lidl pomyślał także o tych klientach, którzy uwielbiają zimne desery. W promocyjnej ofercie sklepów znalazły się także lody na patyku marki Bon Gelati. Kupując opakowanie 16 lub 8 lodów zapłacisz kolejno od 14,99 do 15,99 złotych. To prawdziwa okazja, ponieważ cena jednego loda z opakowania wacha się pomiędzy 94 grosze a 2 złote. 

W Lidlu zagościły również arbuzy, uwielbiane owoce od poniedziałku do środy będą przecenione o 50 procent. Tym samym za kilogram arbuza trzeba zapłacić zaledwie 3,49 zł. Warto się pośpieszyć, ponieważ ta oferta będzie ważna do wyczerpania zapasów.

W domowej kuchni niezbędny jest także olej, dlatego warto zakupić trzylitrową butelkę oleju Kujawskiego. Na promocji kosztuje 17,37 złotych, co daje 5,79 złotych za litr. Jak widzisz, oferta przygotowana przez sklep jest naprawdę korzystna i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Sprawdź przepis na ciasto gruszkowe oraz dowiedz się, dlaczego znany restaurator stracił sporo pieniędzy

polskie pieniadze.jpg
Fot. Canva/marcinmarszal