Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gessler zdradziła największy sekret Kuchennych Rewolucji. Zagadka w końcu rozwiązana

Gessler zdradziła największy sekret Kuchennych Rewolucji. Zagadka w końcu rozwiązana

Kuchenne Rewolucje bez opłat
Screen z filmu na stronie tvn.pl

Magda Gessler po 13 latach prowadzenia Kuchennych Rewolucji ujawniła, kto finansuje metamorfozy i decyduje o wyborze restauracji, które pokazywane są w programie. Niejeden entuzjasta będzie zaskoczony odpowiedzią. Udział w programie jest bowiem bezpłatny.
 

Kuchenne Rewolucje bez opłat

Fani Kuchennych Rewolucji od dawna zastanawiali się, czy właściciele lokali muszą zapłacić za udział w przedsięwzięciu. Część pewnie nawet zakładała, że może nie od razu, ale z czasem mają obowiązek zwrócić koszty wdrożonych zmian. Magda Gessler zakończyła domysły.

Gwiazda wyjawiła, że obciążenia wynikające z remontów czy wymiany sprzętu pokrywane są przez stację TVN. Uczestnicy nie muszą też opłacać żadnego wpisowego. Jak zatem przebiega selekcja?

Za kilogram bobu zapłacisz teraz nawet 50 zł. Już wiadomo, kiedy będzie tańszy

Magda Gessler odpowiada tylko za rewolucję

Choć restauratorka jest główną siłą napędową programu, prezentując przemianę wybranego lokalu i mając całkowitą kontrolę nad nowym menu czy zmianami w wystroju — nie ona wybiera, kto będzie mógł poddać swój lokal liftingowi sygnowanemu jej nazwiskiem.

O tym, która restauracja będzie bohaterką do programu TVN, decyduje producent Kuchennych Rewolucji. Restauratorka odpowiada jednak w całości za to, co wydarzy się w danym lokalu:

Cała koncepcja gastronomiczna, wystrój, menu, zmiana nazwy to wyłącznie mój pomysł, poparty wieloletnim doświadczeniem — ujawniła ostatnio w materiałach zamieszczonych na Instagramie.

Z pewnością zaskoczyła wielu fanów programu.

Kuchenne Rewolucje tylko z Magdą Gessler

Wiele osób nie wyobraża sobie, by kulinarny show był tworzony bez udziału restauratorki. Jej charyzma i podejście są niepowtarzalne. Choć informacja o procesach stojących za realizacją Kuchennych Rewolucji może być zaskakująca, na razie nie zanosi się na zmiany w programie.

Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy Magdy Gessler. Spróbujcie koniecznie jej rosołu — będzie idealny na rodzinne spotkania. Być może skusi was też receptura na pyszne ogórki kiszone wprost od gwiazdy Kuchennych Rewolucji.

Magda Gessler odpowiada za wystrój i menu.png
canva/sibrikov

Źródło: pomponik, kultura.gazeta