Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gwiazda disco polo zdradziła, jak schudła. Fani nie są jednak zachwyceni

Gwiazda disco polo zdradziła, jak schudła. Fani nie są jednak zachwyceni

Dieta gwiazdy disco polo
Instagram/madzia_pim

Diety gwiazd wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem odbiorców. W ostatnim czasie fani Magdy Narożnej dostrzegli, że gwiazda disco polo zrzuciła kilka kilogramów. Piosenkarka zdradziła, jakie zmiany wdrożyła w życie, jednak jej wielbicielom nie do końca ta metamorfoza przypadła do gustu. 
 

Zdrowa dieta Magdy Narożnej

Jeszcze do niedawna wokalistka Pięknych i Młodych, choć urodą zachwycała, nie należała do najszczuplejszych. Z początkiem bieżącego roku fani ujrzeć mogli niesamowitą metamorfozę gwiazdy. Narożna schudła bowiem aż 6 kilogramów.

Obecny wygląd nie jest jednak okupiony restrykcyjną dietą, lecz stopniową korektą nawyków żywieniowych i wprowadzeniem w życie regularnej aktywności fizycznej.

Na swoim Instagramie piosenkarka opowiedziała, że po prostu zaczęła stawiać na zdrowe produkty, takie jak warzywa, owoce czy pełnoziarniste pieczywo. Wyeliminowała też z diety słodycze i żywność wysoko przetworzoną.

Zapomnij o occie i soku z cytryny. Młodą kapustę zakwasisz wiosennym specjałem

Fani zaniepokojeni zmianą piosenkarki

Obserwatorzy pod najnowszymi zdjęciami na Instagramie pozostawili wiele komentarzy wyrażających niezadowolenie ze zmian, jakie zaszły w wyglądzie Narożnej:

Co za moda, żeby aż tak się odchudzać! Jak dla mnie nieładnie... - pisze jedna z osób.

Nie wygląda to dobrze — dodaje kolejna.

Gwiazda nie odnosiła się do tych wpisów, lecz znaleźli się fani, którzy takie komentarze uznali za niewłaściwe i korygowali dyskutantów. Niektórzy z kolei wprost doceniali wysiłek i dbałość o zdrowie gwiazdy:

Sport, brak nałogów, zdrowe odżywianie wytrwałość i wiara w siebie potrafi robić cuda. Promieniejesz! Nawet widać to szczęście w Twoich oczach! - zauważa inna obserwatorka.

Trudno się nie zgodzić z taką oceną. Z zamieszczanych wpisów łatwo wysnuć wniosek, że Magda Narożna jest zadowolona z kierunku, w którym zmierza.

Dieta nie musi być niezdrowa

Panuje przekonanie, że celem diety zawsze jest utrata kilogramów. Wiele osób uważa też, że schudnięcie zawsze jest wynikiem wdrożenia rygorystycznych zasad. Warto mieć świadomość, że nie zawsze jest to prawda.

Dietą według języka polskiego określa się po prostu sposób żywienia. Każdy z nas jest więc na jakiejś diecie. Schudnięcie nie musi też wymagać wielu wyrzeczeń. U niektórych osób wystarczyć może nawet wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej.

Chudnie się bowiem nie od rezygnacji z ukochanych potraw, a od osiągnięcia deficytu kalorycznego. Pojawia się on wtedy, gdy dostarczamy mniej kalorii, niż wynosi nasze zapotrzebowanie lub spalamy więcej niż wcześniej, gdy ruch nie był stałym elementem naszego planu dnia.

Taki proces warto prowadzić pod okiem specjalisty, który pomoże nam skomponować posiłki i dostosować ich skład tak, aby odchudzanie nie odbiło się negatywnie na naszym zdrowiu i samopoczuciu.

Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy na zdrowe dania. Spróbujcie koniecznie pysznego brownie z fasoli polecanego przez specjalistkę ds. diety i żywienia. Być może skusi was także smaczna i sycącą carbonara wegetariańska.

Zdrowa dieta nie wymaga wyrzeczeń.png
canva/Alesia  Kozik, Pexels

Źródło: kuchnia.fakt, IG/madzia_pim

Tagi: Dieta Kuchnia