Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gwiazdy internetu poniżały kelnerkę i wrzuciły to do sieci. Ich widzowie nie wytrzymali
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 24.06.2023 15:20

Gwiazdy internetu poniżały kelnerkę i wrzuciły to do sieci. Ich widzowie nie wytrzymali

Gwiazdy internetu przegięły
Screeny z filmu opublikowanego na YouTube na kanale Monika Kociołek

Czy bycie gwiazdą zobowiązuje do zachowania się z klasą? Niestety tak nie jest w przypadku influencerów. Niedawno do sieci trafił film, na którym gwiazdy internetu poniżały kelnerkę i zachowywały się wobec niej wyjątkowo arogancko. Jednak internauci nie śpią i od razu potępili takie zachowanie osób znanych z sieci. W komentarzach zawrzało.

Gwiazdy z internetu i ich zachowanie w restauracjii

Influencerkę Monikę Kociołek w sieci obserwuje milion osób. Kobieta zamieściła w nagranie, na którym widać jak z innymi influencerami odwiedza różne restauracje. Jeden z fragmentów filmu wywołał oburzenie internautów. Ci posądzili gwiazdę internetu i jej towarzyszy o upokarzanie kelnerki, która pracowała w restauracji.

Monika Kociołek oraz jej chłopak byli zirytowani faktem, że muszą według nich zbyt długo czekać na obsługę w jednym z lokali. Towarzysz influencerki nastawił nawet timer, żeby sprawdzić, ile czasu muszą czekać na kelnerkę. Gdy pracownica lokalu przynosi im zamówienie, okazuje się, że jest ono niepełne. Influencerzy denerwują się i wytykają kelnerce, że zbyt długo czekali na obsługę.

Kupił u Lewandowskiego schabowego za krocie. Kotlet mistrzowski, ale dodatki to rozczarowanie

Influencerzy upokarzają kelnerkę

Niezadowoleni influencerzy stwierdzili, że przyszli nagrać do restauracji odcinek i lokal otrzyma od nich negatywną opinię. Internauci, którzy widzieli zachowanie gwiazd internautów, nie pozostawili na nich suchej nitki. Komentowali:

Wstyd byłoby mi siedzieć z typem przy jednym stoliku. Jak można nie szanować pracy ludzi. Jeszcze dziewczyna mówi, że to jej pierwszy dzień. Dramat

Ktoś inny napisał:

Strasznie mi szkoda tej kelnerki. Najgorszy sort człowieka, a kim on k…jest?

Internauci nie mogli zrozumieć, jak tacy influencerzy są idolami dla młodych ludzi. W ostrych słowach komentowali poczynania gwiazd internetu:

Szczerze, jak ci ludzie mogą być idolami dla tak wielu innych osób

Influencerka odpiera ataki

Monika Kociołek postanowiła skomentować ataki pod swoim adresem. Influencerka tłumaczyła, że czekali o wiele dłużej niż 10 minut na zamówiony posiłek. Kobieta wyjaśniała:

Ustawiliśmy stoper na 10 minut, ale to było totalnie dla żartów, nie mieliśmy pretensji do nikogo…Ale potem kelnerka przyniosła nam tylko połowę zamówienia i wtedy trochę się zirytowaliśmy

Natomiast kolega influencerki komentował zachowanie wobec kelnerki, która ich obsługiwała. Wyjaśniał:

Szkoda mi tej babeczki, bo trafiła na ciężkich klientów, ale dzięki temu będzie mogła się wiele nauczyć.

Chłopak stwierdził, że kobieta była totalnie nie przygotowana, by obsługiwać klientów na sali. Wyjaśniał, że po sytuacji, jaka miała miejsce- pocieszali klientkę. Pisaliśmy o sposobie kelnerki na napiwki. Informowaliśmy, jak kelnerka zareagowała na karmiącą matkę. 

Źródło: YouTube/@Monika Kociołek