Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Książulo krytykował dania Magdy Gessler. Teraz powiedziała, co o nim myśli
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 08.06.2024 15:19

Książulo krytykował dania Magdy Gessler. Teraz powiedziała, co o nim myśli

Magda Gessler
Fot. YouTube/ksiazulo, IG/magdagessler_official

Youtuber Książulo w swoich filmikach nie szczędził słów krytyki pod adresem Magdy Gessler. Ostro oceniał potrawy sygnowane jej nazwiskiem lub podawane przez restauracje po Kuchennych Rewolucjach. Teraz Magda Gessler ujawniła, co myśli o youtuberze. 

Youtuber ostro o daniach Magdy Gessler

Youtuber Książulo odwiedza różne restauracje, bary i lokale gastronomiczne. Nagrywa filmiki o daniach i cenach, jakie trzeba za nie zapłacić. Przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, a na jego trasie nie raz były lokale Magdy Gessler lub restauracje, którym pomogła podczas Kuchennych Rewolucji.

Zdarzało się, że Książulo nie szczędził gorzkich słów pod adresem dań sygnowanych nazwiskiem Magdy Gessler. Youtuber krytykował smak potraw, ale też ceny. W końcu Magda Gessler odpowiedziała popularnemu youtuberowi. Jak znana restauratorka reaguje na tego typu krytykę?

Magda Gessler
Fot. IG/magdagessler_official
Przepis na tę zupę przywiozłam ze Śląska. Wszyscy się dziwią, z czego ją robię

Magda Gessler o youtuberze

Magda Gessler udzieliła wywiadu portalowi Pomponik, w którym odniosła się do swojego sukcesu, jaki osiągnęła w gastronomii i świecie show-biznesu. Znana restauratorka mówiła, jak bardzo ważni są dla niej ludzi. W rozmowie z Pomponikiem ujawniła:

Ja bardzo kocham ludzi, bardzo wierzę w to, co robię

Magda Gessler wspomniała też o youtuberze, który nie raz ją krytykował. Znana restauratorka stwierdziła, że nie jest zwolenniczką krytyki w opinii publicznej. Co dokładnie powiedziała?

Na mnie to nie ma żądnego wpływu, dlatego, że ja to albo kasuję, albo tego nie czytam, bo nie chcę. Dlatego, że uważam, że to jest coś, co niszczy i niszczy tych najbardziej, którzy krytykują

Magda Gessler daje radę

Gwiazda Kuchennych Rewolucji w rozmowie z portalem Pomponik powiedziała o Książulu:

Uważam, że on ma jakąś niszę. W ten sposób zdobywa popularność. No, każdy ma jakiś sposób na życie. Ja mu życzę powodzenia

Jednocześnie Magda Gessler dała radę wszystkim, którzy chcieliby być szczęśliwi. Gwiazda TVN stwierdziła:

Żyć dniem dzisiejszym, cieszyć się z tego dnia, a nie martwić tym, co się jeszcze nie zdarzyło

Pisaliśmy o tym, w jaki sposób odpowiednio mrozić koperek. Podawaliśmy przepis Ewy Wachowicz na apetyczną zupę kalafiorową. 

Magda Gessler
Fot. Facebook/Magda Gessler

Źródło: pomponik.pl, plejada.pl