Smakosze.pl
Justyna Żyła zdradziła kim jest jej mama

Instagram / @justynazyla

Kulinarne tradycje w rodzinie Justyny Żyły

21 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Justyna Żyła często dzieli się swoimi kulinarnymi poczynaniami w mediach społecznościowych. W jednym z niedawnych wpisów opublikowanym na Instagramie celebrytki pojawiła się wzmianka o mamie gwiazdy. Okazuje się, że od ponad 30 lat para się cukiernictwem. Już wiadomo, skąd wzięła się kulinarna pasja Justyny Żyły.

Justyna Żyła większą popularność zyskała za sprawą udziału w programie Taniec z gwiazdami. Od tamtej pory celebrytka regularnie publikuje przepisy oraz efekty swojej pracy w kuchni. Gwiazda prowadziła nawet swój kanał na platformie YouTube. Zamiłowanie do kulinariów nie wzięło się znikąd.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Justyna Żyła zdradziła czym zajmuje się jej mama

Nie da się ukryć, że Justyna Żyła jest mocno zaangażowana w działalność kulinarną. Jakiś czas temu prezentowaliśmy jej przepis na flaczki. Celebrytka chętnie się dzieli ze swoimi fanami rozmaitymi przepisami.

Na Instagramie Justyny Żyły niejednokrotnie mogliśmy podziwiać zdjęcia przygotowanych przez nią frykasów. Jeden z niedawnych wpisów odnosił się do profesji, którą zajmuje się mama gwiazdy.

- Od niedawna przeżywam „powrót na stare śmieci”. Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni „dorabiałam” sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje - napisała Justyna Żyła pod zdjęciem opublikowanym na swoim Instagramie.

Kawa kuloodporna

Jak działa słynna kawa kuloodporna?

CZYTAJ DALEJ

- Moja Mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat. Cukiernia u Janeczki to rodzinna firma z tradycjami. Zawsze można znaleźć tutaj cukiernicze cuda, które zachwycają - dodała Justyna Żyła w dalszej części wpisu.

Kulinarne tradycje w rodzinie Justyny Żyły

Okazuje się, że zainteresowanie tematyką kulinariów jest w tym przypadku poniekąd rodzinną tradycją. Justyna Żyła z pewnością wielokrotnie przygotowywała ze swoją mamą wyśmienite desery.

Bez wątpienia Justyna Żyła zna się na kuchni jak mało kto. Potwierdzają to zdjęcia przysmaków jej autorstwa. Kotlety schabowe według przepisu celebrytki są nie lada pokusą dla smakoszy.

Gwiazda nie boi się również kulinarnych eksperymentów. Na jej Instagramie gościły, chociażby takie smakołyki jak gofry z cukinii z dodatkiem sera feta. Osoby, które chcą poeksperymentować z pewnością znajdą na jej profilach w mediach społecznościowych całą masę inspiracji.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram / @justynazyla

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Kulinarny Showbiznes

Gessler namawia do jedzenia rękami, powód może zaskoczyć

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

USA: Nie żyje ceniony fotograf kulinarny

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Kulinarny Showbiznes

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Kulinarny Showbiznes

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >