Smakosze.pl
Lidl

Marek BAZAK/East News

Doskonałe ceny produktów w Lidlu od czwartku do soboty

25 Lutego 2021

Autor tekstu:

Karolina Szmulewicz

Udostępnij:

Lidl właśnie opublikował ofertę na najbliższe kilka dni. Już od dziś znajdziemy w marketach tej sieci pyszności w niezwykle niskich cenach. Największe emocje budzi promocja na cukier, jabłka oraz wyjątkowo tanią colę.

Lidl stara się regularnie zaskakiwać swoich klientów. Aktualna gazetka pokazuje, że nawet na moment promocje się nie zatrzymują. W ten weekend możemy zrobić porządne zapasy, ponieważ ceny zachęcają jak nigdy wcześniej. 

Już w tej weekend od dziś do 27 lutego, znajdziesz na Lidlowych półkach swoje ulubione smakołyki w niezwykle przyjemnych cenach. Aż szkoda nie spróbować.

Najlepsze okazje w marketach Lidl od czwartku

Wśród niezliczonej ilości przecenionych produktów, w oczy rzuca się od razu cena cukru. Od 25 do 27 lutego kupimy 2 opakowania, a trzecie dostaniemy gratis, za kilogram wychodzi jedynie 1,64 złotego. To doskonała okazja, do zrobienia porządnych zapasów. 

Smakosze polskich kotletów schabowych będą zachwyceni ceną schabu w plastrach. Przy zakupie 2 opakowań, druga sztuka jest 80% tańsza. W tej konfiguracji jedno opakowanie zawierające 360 gram schabu kosztuje tylko 4,59 zł. 

Jeśli od dawna chodzi za tobą smak na szarlotkę, teraz jest najlepszy moment, by przygotować ją z najlepszych na świecie, polskich jabłek. W ten weekend w Lidlu kupisz je za jedyne 1,79 zł za kilogram. Ziemniaki na obiady na cały tydzień kupisz natomiast dosłownie za grosze. 5 kilogramowy worek kosztuje tylko teraz 2,38 złotych.

Tanio, taniej, najtaniej

Jaki jest najlepszy sposób na oszczędzanie na zakupach? Oczywiście zrobienie zapasów w momencie, gdy ceny są najniższe. Od czwartku do soboty w Lidlu dokładnie takie duże zakupy na zaś wręcz powinieneś zrobić.

Często wpadają do ciebie goście ze swoimi dziećmi? Kup rewelacyjne czekolady z dodatkami w cenie 2,49 zł przy zakupie 3 sztuk. Warto kupić także rurki z nadzieniem za 2,49 złotych przy zakupie 2 opakowań. Żadne niezapowiedziane wizyty nie będą ci straszne. 

Nie zawsze mamy ochotę na gotowanie obiadu od podstaw. Dlatego warto zaopatrzyć się w gotowe dania, które teraz kupisz za ułamek zwyczajowej ceny. Kilogram doskonałych pierogów ruskich to wydatek zaledwie 9,98 złotego

Kilogram pysznych krokietów pieczarkami i mozzarellą kosztuje jedynie 9,99 zł. Takie krokiety idealnie będą pasowały do barszczu czerwonego oraz wszelkiego rodzaju warzywnych surówek. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl

Zapraszam na nasz Instagram

Podobne artykuły

Warzywa w końcu staniały

Produkty

Ceny warzyw na bazarach spadają

Czytaj więcej >
Oszustwo na cebulę

Produkty

Nieudane oszustwo "na cebulę"

Czytaj więcej >
Kartony znalezione w lesie

Produkty

W lesie znaleziono ponad 50 pudeł z jedzeniem

Czytaj więcej >
Jajko z ogonem

Produkty

Zaskakująca historia nietypowego jajka

Czytaj więcej >

Produkty

Najniższa cena truskawek w sezonie, tylko jeden warunek

Czytaj więcej >
Pieczarki mogą Cię zaskoczyć

Produkty

Jakie są zalety pieczarek?

Czytaj więcej >