Smakosze.pl
MasterChef Junior zostanie odwiedzony przez wyjątkowych gości

Pixabay / Pexels

Wyjątkowi goście w MasterChef Junior

14 Marca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

MasterChef Junior przyciąga przed ekrany telewizorów wielu smakoszy. Rywalizacja najmłodszych kucharzy potrafi wzbudzić nie lada emocje. Nie bez powodu program cieszy się sporą popularnością. Niedawno wystartowała szósta edycja MasterChef Ju

Bez wątpienia MasterChef Junior ponownie podbije serca wielbicieli kulinariów. Już poprzednia edycja osiągała średnią oglądalność na poziomie półtora miliona widzów. W tej odsłonie programu do oglądania mogą zachęcić wyjątkowi goście.

Szósta edycja MasterChef Junior już ruszyła

W zeszłym tygodniu na szklanych ekranach zagościł pierwszy odcinek kolejnego sezonu MasterChef Junior. Zmagania uczestników będziemy mogli obserwować aż do maja. W związku z tym czeka na nas jeszcze ogrom atrakcji. Niektóre z nich zostały już ogłoszone.

Samo jury programu MasterChef Junior to gwiazdy. Zasiada w nim Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran. Francuski restaurator jakiś czas temu udzielał nam interesującego wywiadu. Obok tych słynnych nazwisk pojawią się uwielbiani goście.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Dzień Dobry TVN, MasterChef Junior ma zostać odwiedzony przez samego Roberta Makłowicza. Dziennikarz i popularyzator kulinariów w jednej osobie jest ogromną inspiracją dla wielu smakoszy. Jego podróże kulinarne osiągnęły status kultowych, a program na platformie YouTube cieszy coraz większą popularnością.

Robert Makłowicz jest jedną z tych osób, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Niedawno przedstawialiśmy przepis na pierogi, które zachwyciły mistrza kuchni. Warto zauważyć, że sam Robert Makłowicz zawsze jest pełen pokory względem kulinariów i za swoją główną pasję uznaje przede wszystkim historię. MasterChef Junior za sprawą jego osoby z pewnością wiele zyska.

Kto jeszcze pojawi się w programie MasterChef Junior?

Robert Makłowicz nie jest jedyną gwiazdą, która zaszczyci swoją obecnością uczestników programu MasterChef Junior. W jednym z odcinków pojawi się Roksana Węgiel. Piosenkarka jest zwyciężczynią jednej z edycji Eurowizji Junior.

(Instagram / @roxie_wegiel)

Portal RMF FM donosi, że Roksana Węgiel zaśpiewa razem z uczestnikami jeden ze swoich hitów. Z pewnością będzie to dla nich nie lada atrakcja, ponieważ gwiazda cieszy się ogromną popularnością, a jej piosenki zna niemal cała Polska. Więcej o szóstym sezonie MasterChef Junior powiedziała producentka programu.

Dzieci, które występują w tej edycji są ponoć jej największą siłą. Sama producentka uważa, że jeszcze nigdy nie było tak wspaniałej ekipy. Przypisuje młodym kucharzom ogromną odwagę oraz niezaprzeczalny talent. 

Oczywiście zachowują się też jak „normalne” dzieci: strasznie rozrabiają, czasem się popłaczą, gdy im coś nie wychodzi, ale w jednej sekundzie potrafią się pozbierać, dokończyć potrawę i na koniec wygłosić do jurorów coś tak zaskakującego i mądrego, że wszyscy przecieraliśmy oczy ze zdumienia! — nadmieniła producentka programu MasterChef Junior. Będziecie regularnie oglądać nowe odcinki?

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Dzień Dobry TVN; RMF FM

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >