Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Dieta > Odstawiła 1 produkt i schudła 10 kg. Znamy sekret diety gwiazdy Klanu
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 21.05.2023 14:36

Odstawiła 1 produkt i schudła 10 kg. Znamy sekret diety gwiazdy Klanu

małgorzata ostrowska-królikowska
Instagram/@malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest dobrze znana telewidzom jako Grażynka z serialu Klan, który od wielu lat jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Jednak aktorka ostatnio zaskoczyła swoją metamorfozą. Wyeliminowała jeden produkt z jadłospisu i schudła 10 kg. 

Aktorka zmienia swój wizerunek. Chudnie w oczach

Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła zmienić zasady swojej diety i pokazać, że upływający czas nie ma wpływu na jej formę i sylwetkę. Od lat byliśmy przyzwyczajeni do wizerunku aktorki, która od wielu lat gra w popularnym serialu Klan. 

Jednak zmiany, które zastosowała serialowa Grażynka Lubicz, znacząco wpłynęły na jej sylwetkę, a co za tym idzie wizerunek. Małgorzata Ostrowska-Królikowska ujawnia, w jaki sposób udało się jej zrzucić 10 kg.

Superniania włączyła Kuchenne Rewolucje i zamarła. Padły mocne słowa

Wykluczyła ten jeden produkt z jadłospisu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie stosowała żadnej drastycznej diety ani nie wprowadziła do swojej diety rewolucyjnych zmian żywieniowych. Aktorka zastosowała tylko jedną zasadę, której konsekwentnie się trzymała. Ostrowska-Królikowska zrezygnowała z jedzenia białego pieczywa. Ta z pozoru niewielka zmiana, przyniosła zaskakujące efekty.

Odstawienie białego pieczywa spowodowało, że aktorka schudła 10 kg. Drobna modyfikacja swojego jadłospisu przyniosła znaczące rezultaty. Podobny trik zastosował w swojej diecie Cezary Żak. Lubiany aktor już kilka lat temu wykluczył z jadłospisu białe pieczywo. Zrezygnował też z jedzenia ziemniaków.

Zrezygnuj z białego pieczywa- stracisz kilogramy?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska białe pieczywo zastąpiła produktami pełnoziarnistymi, które są bogate w błonnik i witaminy. Błonnik ma dobry wpływ na pracę jelit, zapewnia na długo uczucie sytości i minimalizuje ryzyko wahań cukru we krwi. 

Kluczem do zdrowego i skutecznego gubienia kilogramów okazał się też deficyt kaloryczny. Polega on na dostarczaniu mniejszej ilości kalorii, niż spalamy w ciągu dnia. Wówczas organizm korzysta z zapasów tłuszczu, co powoduje utratę kilogramów. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zwiększyła też swoją dzienną aktywność fizyczną. Przyznaje, że relaksowała się też w spa. Pisaliśmy o diecie Cezarego Żaka. Informowaliśmy też o tym, w jaki sposób schudła Dominika Ostałowska.

ciemne pieczywo

Źródło: poradnikzdrowie.pl