Smakosze.pl
Lara Gessler

Instagram / @magdagessler_official

Poznajesz dziewczynkę ze zdjęcia? Dziś zachwyca świat kulinariów

10 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Mało kto spodziewałby się, że na zdjęciu znajduje się osoba, która należy do rodziny ściśle związanej z kulinariami. Jej mama jest najsłynniejszą restauratorką w Polsce. Oczywiście dziewczynka ze zdjęcia to nie kto inny jak Lara Gessler.

Lara Gessler już od kilku lat zachwyca świat kulinariów. Córka Magdy Gessler również interesuje się kuchnią i jest współwłaścicielką restauracji U Fukiera oraz Słodki Słony. Magda Gessler podzieliła się na Instagramie zdjęciem z dzieciństwa córki.

Lara Gessler na zdjęciu sprzed lat

Nie da się ukryć, że Lara Gessler cieszy się popularnością wśród osób, które interesują się kulinariami. Córka słynnej restauratorki bez wątpienia poszła w ślady swojej mamy. Potwierdzają to między innymi jej książki poświęcone tematyce kucharskiej.

Dalsza część tekstu znajduje się pod filmem.

Lara Gessler na swoim koncie ma dwie książki kucharskie. Mowa o wydaniach „Słodki zielnik” oraz „Orzechy i pestki”. Córka Magdy Gessler prowadziła w Dzień Dobry TVN reportaże, w których to prezentowała ciekawe propozycje śniadaniowe.

Nie od dziś wiadomo, że Magda Gessler jest dumna ze swoich pociech. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia z dawnych lat, na których możemy zobaczyć, jak kiedyś wyglądały jej dzieci. Jakiś czas temu wspominaliśmy o niezwykłej fotografii zamieszczonej przez Magdę Gessler.

Projekt bez tytułu - 2021-06-10T135545.222

Łatwy sposób na idealnie twarde i chrupiące ogórki kiszone

CZYTAJ DALEJ

LARA .. do zjedzenia .. cudna urocza .. zawsze b niezależna : // serce mnie boli chciałabym wrócić w to miejsce w ten moment w ten czas ... koooooochaaam mama — (pisownia oryginalna) napisała Magda Gessler pod zdjęciem z dzieciństwa Lary.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Ewidentnie zarówno mama, jak i córka są uwielbiane przez ogromną liczbę fanów. Potwierdzają to liczne komplementy, które pojawiły się pod zdjęciem. Warto wiedzieć, jak wyglądały początki Lary Gessler w kulinarnym fachu.

Magda Gessler podzieliła się zdjęciem córki

Magda Gessler podzieliła się zdjęciem córki

(Instagram / @magdagessler_official)

Lara Gessler jest pasjonatką kulinariów

Nietrudno się domyślić, że Lara Gessler od najmłodszych lat miała styczność z gastronomią. Nie powinno być to zaskoczeniem. Zwłaszcza że jest córką Magdy Gessler i Piotra Gesslera. Początkowo studiowała socjologię na Collegium Civitas w Warszawie, jednak po jakimś czasie zdecydowała się na naukę cukiernictwa.

Córka słynnej restauratorki przez kilka lat mieszkała w Londynie. Lara Gessler ukończyła tam szkołę cukierniczą. Później pełniła funkcję cukiernika w trzygwiazdkowej restauracji Michelina. Jednak nie poprzestała tylko na tym.

Lara Gessler

Lara Gessler

(TRICOLORS/East News)

W Nowym Jorku rozpoczęła naukę dekorowania tortów. Wiedzę na temat słodkości czerpała z tamtejszych książek kulinarnych. Kiedy wróciła do Polski, została współwłaścicielką cukierni Słodko Słony oraz restauracji U Fukiera. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, ile kosztują zestawy ze słynnego lokalu gastronomicznego.

Tadeusz i Lara prowadzą swoje biznesy i idzie im to wspaniale. Każdy z nas robi swoje, wspieramy się, pomagamy sobie, możemy na siebie zawsze liczyć, ale cenimy swoją autonomiczność. Lara uwielbia mnie zaskakiwać. Tadek zresztą też. Zdarza nam się rozmawiać po kilka godzin o daniach, które zrobiliśmy, ale nie opowiadamy sobie o naszych planach na przyszłość. Dzięki temu każdy czuje niezależność, siłę, wolność i moc twórczą! I zawsze jest element zaskoczenia, który bardzo lubimy — wyznała Magda Gessler podczas rozmowy z portalem Plejada.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram / @magdagessler_official; Życiorysy; Plejada

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >