Smakosze.pl
Lara Gessler

Instagram / @magdagessler_official

Poznajesz dziewczynkę ze zdjęcia? Dziś zachwyca świat kulinariów

10 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Mało kto spodziewałby się, że na zdjęciu znajduje się osoba, która należy do rodziny ściśle związanej z kulinariami. Jej mama jest najsłynniejszą restauratorką w Polsce. Oczywiście dziewczynka ze zdjęcia to nie kto inny jak Lara Gessler.

Lara Gessler już od kilku lat zachwyca świat kulinariów. Córka Magdy Gessler również interesuje się kuchnią i jest współwłaścicielką restauracji U Fukiera oraz Słodki Słony. Magda Gessler podzieliła się na Instagramie zdjęciem z dzieciństwa córki.

Lara Gessler na zdjęciu sprzed lat

Nie da się ukryć, że Lara Gessler cieszy się popularnością wśród osób, które interesują się kulinariami. Córka słynnej restauratorki bez wątpienia poszła w ślady swojej mamy. Potwierdzają to między innymi jej książki poświęcone tematyce kucharskiej.

Dalsza część tekstu znajduje się pod filmem.

Lara Gessler na swoim koncie ma dwie książki kucharskie. Mowa o wydaniach „Słodki zielnik” oraz „Orzechy i pestki”. Córka Magdy Gessler prowadziła w Dzień Dobry TVN reportaże, w których to prezentowała ciekawe propozycje śniadaniowe.

Nie od dziś wiadomo, że Magda Gessler jest dumna ze swoich pociech. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia z dawnych lat, na których możemy zobaczyć, jak kiedyś wyglądały jej dzieci. Jakiś czas temu wspominaliśmy o niezwykłej fotografii zamieszczonej przez Magdę Gessler.

Projekt bez tytułu - 2021-06-10T135545.222

Łatwy sposób na idealnie twarde i chrupiące ogórki kiszone

CZYTAJ DALEJ

LARA .. do zjedzenia .. cudna urocza .. zawsze b niezależna : // serce mnie boli chciałabym wrócić w to miejsce w ten moment w ten czas ... koooooochaaam mama — (pisownia oryginalna) napisała Magda Gessler pod zdjęciem z dzieciństwa Lary.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Ewidentnie zarówno mama, jak i córka są uwielbiane przez ogromną liczbę fanów. Potwierdzają to liczne komplementy, które pojawiły się pod zdjęciem. Warto wiedzieć, jak wyglądały początki Lary Gessler w kulinarnym fachu.

Magda Gessler podzieliła się zdjęciem córki

Magda Gessler podzieliła się zdjęciem córki

(Instagram / @magdagessler_official)

Lara Gessler jest pasjonatką kulinariów

Nietrudno się domyślić, że Lara Gessler od najmłodszych lat miała styczność z gastronomią. Nie powinno być to zaskoczeniem. Zwłaszcza że jest córką Magdy Gessler i Piotra Gesslera. Początkowo studiowała socjologię na Collegium Civitas w Warszawie, jednak po jakimś czasie zdecydowała się na naukę cukiernictwa.

Córka słynnej restauratorki przez kilka lat mieszkała w Londynie. Lara Gessler ukończyła tam szkołę cukierniczą. Później pełniła funkcję cukiernika w trzygwiazdkowej restauracji Michelina. Jednak nie poprzestała tylko na tym.

Lara Gessler

Lara Gessler

(TRICOLORS/East News)

W Nowym Jorku rozpoczęła naukę dekorowania tortów. Wiedzę na temat słodkości czerpała z tamtejszych książek kulinarnych. Kiedy wróciła do Polski, została współwłaścicielką cukierni Słodko Słony oraz restauracji U Fukiera. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, ile kosztują zestawy ze słynnego lokalu gastronomicznego.

Tadeusz i Lara prowadzą swoje biznesy i idzie im to wspaniale. Każdy z nas robi swoje, wspieramy się, pomagamy sobie, możemy na siebie zawsze liczyć, ale cenimy swoją autonomiczność. Lara uwielbia mnie zaskakiwać. Tadek zresztą też. Zdarza nam się rozmawiać po kilka godzin o daniach, które zrobiliśmy, ale nie opowiadamy sobie o naszych planach na przyszłość. Dzięki temu każdy czuje niezależność, siłę, wolność i moc twórczą! I zawsze jest element zaskoczenia, który bardzo lubimy — wyznała Magda Gessler podczas rozmowy z portalem Plejada.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram / @magdagessler_official; Życiorysy; Plejada

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje w

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Magda Gessler zniszczyła telefon

Show-biznes od kuchni

Awantura podczas nagrywania "Kuchennych rewolucji"

Czytaj więcej >
Uwielbiany kucharz zmarł

Show-biznes od kuchni

Ukochany kucharz nie żyje, bardzo przykre wieści

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Kim są synowie Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Justyna Żyła zdradziła kim jest jej mama

Show-biznes od kuchni

Kulinarne tradycje w rodzinie Justyny Żyły

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Mateusz Gessler martwi się o przyszłość swoich restauracji

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Show-biznes od kuchni

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >