Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Strzelczyk kupił arbuza w sklepie. Przekroił go na pół i zamarł, teraz ostrzega wszystkich
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 08.07.2024 19:03

Strzelczyk kupił arbuza w sklepie. Przekroił go na pół i zamarł, teraz ostrzega wszystkich

rozkrajanie arbuza
Fot. YouTube/Tomasz Strzelczyk ODDASZFARTUCHA

Tomasz Strzelczyk miał przedstawić autorski przepis na przygotowanie letniego deseru z arbuza. Okazało się, że nie będzie to możliwie, ponieważ z owocem coś było nie tak. To co znany kucharz zobaczył po rozkrojeniu owocu, przeszło najśmielsze oczekiwania. 

Wpadki zakupowe zdarzają się najlepszym

Tomasz Strzelczyk jest cenionym kucharzem i autorem kilku książek kulinarnych. W dodatku jest także youtuberem, który na swoim kanale pokazuje jak przygotować dania według jego pomysłu. W ostatnim czasie opublikował kolejny film, w którym chciał zaprezentować fantastyczny i przypadający do gustu deser z arbuza.

Niestety w pewnym momencie materiał został przerwany, a sam kucharz zaniemówił. Widok rozkrojonego arbuza zaskoczył nie tylko Strzelczyka, ale i internautów. 

zgniły arbuz.jpg
Fot. YouTube/Tomasz Strzelczyk ODDASZFARTUCHA
Zawijam wszystko w papier do pieczenia i wrzucam na patelnię. Ten obiad to hit w moim domu

Arbuz z przykrą niespodzianką

Strzelczyk na początku filmu podrzuca i mówi, że jest to doskonały arbuz. Ma on być odpowiednio słodki i dojrzały. Następnie przekroił go na pół i stanął jak wryty. Przez kilka sekund nie wiedział, co ma powiedzieć. Dopiero po chwili stwierdził, że nie wie, co ma powiedzieć.

Okazało się, że arbuz w ogóle nie jest podobny do tego owocu. Zamiast czerwonego i soczystego wnętrza ukazało się biały, jakby spleśniały miąższ. Nie wiadomo, czy było to spowodowane złym przechowywaniem towaru w sklepie, czy jego niedojrzałością. Pewne było to, że owoc nie nadaje się do spożycia, a Tomasz Strzelczyk nie zaprezentuje kolejnego, świetnego przepisu. 

Tomasz Strzelczyk ostrzega przed tym zakupem

Po niemiłej niespodziance i wpadce Strzelczyk przestrzegł wszystkich. 

Naprawdę nie wiem, czy on jest zepsuty, zleżały, czy po prostu niedojrzały. Nie kupujcie arbuzów w marketach - mówił w materiale Strzelczyk.

Do ostrzeżenia Strzelczyka dołączyli także inni internauci. W komentarzach dzieli się radami, jak kupować arbuzy. Jeden z komentujących napisał, aby w popularnych sklepach nie kupować arbuzów w całości. Według niego lepiej kupić połówkę lub ćwiartkę, bo tylko wtedy widać, co znajduje się w środku owocu. A ty jaką metodą kierujesz się podczas zakupu arbuza? Sprawdź, jak ugotować fasolkę szparagową oraz dowiedz się, za co chłopak podziękował youtuberowi.

strezlczyk z arbuzem.jpg
Fot. YouTube/Tomasz Strzelczyk ODDASZFARTUCHA