Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gessler szczerze o swoim wieku, tego nikt się nie spodziewał. „Lubię wprowadzać w błąd”
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 08.07.2024 16:04

Gessler szczerze o swoim wieku, tego nikt się nie spodziewał. „Lubię wprowadzać w błąd”

Magda Gessler
Fot. East News/Wojciech Olkuonik

Znana restauratorka - Magda Gessler - wyznała skrywaną przez lata tajemnicę. Chodzi o wiek celebrytki, która wciąż zachwyca wyglądem i przyciąga swoją energią. Niebawem gwiazda będzie obchodziła kolejne urodziny. To wprost nie do uwierzenia, że za kilka dni prowadząca Kuchenne Rewolucja będzie miała tyle lat.

Z restauracji do telewizji

Magda Gessler od lat 80 zajmowała się gastronomią. Najpierw prowadziła firmę cateringową, a po zmianach ustrojowych w Polsce wraz z braćmi otworzyła swoją pierwszą restaurację. Prawdziwy rozkwit jej kariery nastąpił jednak dopiero w 2010 roku, kiedy nawiązała współpracę ze stacją TVN i zaczęła prowadzić program Kuchenne Rewolucje. 

Za sprawą telewizyjnego show zyskała rzeszę fanów, którzy zachwycają się nie tylko smakiem i pomysłowością prowadzącej, ale też jej doskonałym wyglądem. Można stwierdzić, że Gessler z roku na rok młodnieje i wygląda jeszcze lepiej. Przez te wszystkie lata wielu zastanawiało się, ile lat ma restauratorka. Prawda wyszła na jaw dopiero teraz.

ges sler.jpg
Fot. Instagram/magdagessler_official
Ten sposób na fasolkę szparagową znam od babci. Sekret całego smaku tkwi w 1 dodatku

Wiek ukrywany od lat

O Magdzie Gessler wiadomo całkiem sporo. Restauratorka swoim życiem prywatnym i zawodowym chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Publikuje tam zakulisowe materiały z produkcji programów, ale też pokazuje zdjęcia z dziećmi i wnukami. 

Pomimo otwartości i udostępnianiu swojego życia fanom, okazuje się, że Gessler przez lata ukrywała swój wiek. Niedawno w wywiadzie udzielonym dla Faktu, przyznała się, że często nie mówiła prawdy na temat daty swoich urodzin. 

Bardzo lubię wprowadzać w błąd cały świat, ponieważ cały świat interesuje się tym, co nie potrzeba - argumentowała Magda Gessler.

 

Ile lat ma Magda Gessler?

Okazuje się, że za kilka dni, a dokładnie 10 lipca Magda Gessler będzie obchodzić urodziny. Po jej wyglądzie trudno dokładnie określić, w jaki wiek wchodzi.

Okazuje się, że prowadząca Kuchenne Rewolucje w najbliższą środę skończy 71 lat, a to oznacza, że urodziła się w 1952 roku. Ukrywana przez lata tajemnica w końcu wyszła na jaw i okazała się sporym zaskoczeniem, ponieważ nikt nie spodziewał się takiej liczby. Gwiazda zdradziła w rozmowie z Faktem, jak spędzi dzień swoich urodzin.

Odpływam nad morze trochę zimniejsze, trochę dalej z moją ukochaną grupą ludzi, aby spędzać ten czas z rodziną, przyjaciółmi - wyznała Magda Gessler.

Nie pozostaje nic innego niż życzyć słynnej restauratorce wszystkiego, co najlepsze. A Ty czego życzysz Magdzie Gessler? Podziel się tym w komentarzu i sprawdź, co dodać do mielonych, aby były wyszły soczyste oraz poznaj zaskakujące danie na kolację

magda gessler.jpg
Fot. Instagram/magdagessler_official