Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Strzelczyk ostrzega wszystkich przed oszustem. „Udostępniajcie dla własnego bezpieczeństwa”
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 08.05.2024 15:45

Strzelczyk ostrzega wszystkich przed oszustem. „Udostępniajcie dla własnego bezpieczeństwa”

Tomasz Strzelczyk
Fot. Facebook/Tomasz Strzelczyk Oddaszfartucha YouTube

Tomasz Strzelczy bije na alarm i zwraca uwagę na niebezpieczeństwo w sieci. Znany kucharz ostrzega fanów, bo każdy z nich może zostać oszukany. O co dokładnie chodzi? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Zmartwiony Tomasz Strzelczyk do fanów

Tomasz Strzelczyk gotuje pysznie i prosto, czym zaskarbił sobie sympatię wielu smakoszy. Zwykle znany kucharz w sieci publikuje wyborne przepisy. Jednak tym razem apeluje do fanów o ostrożność, bo chodzi o pieniądze. W filmiku zamieszczonym na Facebooku powiedział:

Jestem zaniepokojony, bo otrzymuję od was wiele zapytań: Panie Tomku, czy wysyłał mi Pan zaproszenie do grona znajomych, czy strona oddaszfartucha potrzebuje rejestracji, Panie Tomku podałem dane do karty kredytowej…

Tomasz Strzelczyk zwrócił się do fanów:

Kochani, nic z takich rzeczy moja strona ani ja nie robimy. Nikogo nie zapraszamy do znajomych, od nikogo nie wymagamy rejestracji, a przede wszystkim od nikogo nie wymagamy podania żadnych danych osobowych, czy broń Boże kart kredytowych

laptop
Fot. Canva/Jesse K
Posyp nią patelnię tuż przed smażeniem naleśników. Nie będą się do niej przyklejały

Uwaga oszust!

Tomasz Strzelczyk nie szczędził mocnych słów w opublikowanym filmiku w swoich mediach społecznościowych. Znany kucharz powiedział o oszuście, który się pod niego podszywa:

To jest osoba, to jest c…, który podszywa się pod moją stronę. Ale jest różnica. Tam są różne dziwne opisy, jakieś wygrane, jakieś gratulacje, jakieś hazardy. Broń was Boże, nie wchodźcie tam!

Strzelczyk nawoływał do internautów:

Jeśli ktoś otrzyma zaproszenie, od razu zgłaszajcie, banujcie albo w ogóle nie reagujcie. Moja strona nawet nie ma takiej opcji, bym kogoś zaprosił do grona znajomych, ja nie mogę tego zrobić. Zgłaszałem to wiele razy, ale Zuckerberg ma to totalnie gdzieś…

Czujność i rozwaga w sieci

Tomasz Strzelczyk ujawnił, że oszust, który się pod niego podszywa, zmienia co jakiś czas kolejność literek w nazwie i w ten sposób pozostaje nieuchwytny. Oszukuje internautów, wyłudza pieniądze, dlatego znany kucharz ponownie zwrócił się z prośbą do wszystkich:

Bardzo was proszę, bądźcie ostrożni, bądźcie uważni, a ja wam życzę dalszego miłego dnia

Apel Tomasza Strzelczyk spotkał się z odezwą internautów, którzy pisali na Facebooku:

Dziękuję Panie Tomku za informacje, będę uważać

To bardzo ważny komunikat

Dziękuję za ostrzeżenie i Pańską uczciwość wobec fanów

Polecaliśmy przepis Tomasza Strzelczyka na surówkę z młodej kapusty. Radziliśmy, jak zrobić ciasto bez pieczenia pełne herbatników.