Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Tego w Kuchennych Rewolucjach jeszcze nie było. Gessler w szoku
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 03.03.2023 18:04

Tego w Kuchennych Rewolucjach jeszcze nie było. Gessler w szoku

Magda Gessler w szoku
screen z filmu na profilu FaceBook Kuchenne Rewolucje

W najnowszym odcinku Kuchenny Rewolucji temperatura sięgnęła zenitu. Właścicielka restauracji biorącej udział w programie nie była w stanie utrzymać nerwów na wodzy. Magda Gessler z takim zachowaniem zetknęła się po raz pierwszy. Nie obyło się bez wulgaryzmów.

Nowy sezon Kuchennych Rewolucji zaczął się z przytupem

Prowadząca Kuchenne Rewolucje słynie z ciętego języka. Rzadko komukolwiek udaje się ją przegadać. Sztuki dokonała bohaterka najnowszego odcinka kulinarnego show. Bez wątpienia nie potrafiła utrzymać języka za zębami.

Poddusiła czosnek z przecierem. W 10 minut zrobiła obiad lepszy niż z restauracji

Kuchenne Rewolucje wracają na antenę

Z początkiem nowego, 26. sezonu, Kuchenne Rewolucje zawędrowały do Krakowa. To właśnie tam znajduje się restauracja Voila, oferująca kuchnię francuską. Lokal prowadzi pani Dorota wraz z synem Kamilem. Jak łatwo się domyśleć interes nie szedł po myśli właścicieli.

Magda Gessler potrzebowała chwili, by wyrazić swoje zdanie o knajpie. Ceny widniejące w karcie były zaporowe, nawet jak na dawną stolicę Polski. Jakość dań nie szła jednak w parze z kwotami widniejącymi przy poszczególnych pozycjach w menu. Koniecznie należało to zmienić.

Pani Dorota nie była zachwycona oceną swojego lokalu. Usiłowała dyskutować z prowadzącą program. Gwiazda Kuchennych Rewolucji próbowała przemawiać po dobroci, jednak osiągnęła efekt odwrotny do zamierzonego. Takiego języka dawno w programie nie słyszeliśmy.

Kuchenne Rewolucje areną dla niewybrednych, słownych potyczek

Jak się okazało pani Dorota nie zwykła przebierać w słowach. Jej nastawienie do gości i internetowych opinii na jej temat było aroganckie i niegrzeczne. Koniec końców oberwało się nawet samej Magdzie Gessler. Cenzura nie nadążała z wycinaniem wulgaryzmów.

Pani Doroto tak nie można rozmawiać. Restaurator to jest człowiek, który musi mieć taką energię, że ludzie do niego lgną. Pani ma taką energię, że trzeba sp*******ć - próbowała tłumaczyć prowadząca Kuchenne Rewolucje.

Właścicielka nie powstrzymała szokującej odpowiedzi. 

No to sp******ę - wypaliła bez ogródek. Gessler straciła cierpliwość i zapytała, do kogo skierowane były te skandaliczne słowa.

No do mnie, że ja sp******lę- sprostowała pani Dorota bez cienia zażenowania.

Dalsza część dnia nie poprawiła nastrojów. Syn pani Doroty zagroził, że wycofa się z udziału w programie. Noc przyniosła na szczęście nieco wytchnienia i ogłady. Duet matki i syna postanowił kontynuować Kuchenne Rewolucje.

Restauracja finalnie przeszła przemianę. Modyfikacji uległ wystrój, nazwa (obecnie brzmi Voila Avignon), a także menu. Uroczysta kolacja przebiegła pomyślnie, a goście wyszli zadowoleni. Czy sukces udało się utrzymać?

Magda Gessler wpadła na inspekcję po kilku tygodniach. Poziom dań pozostał na wzorowym poziomie. Z nerwów i szarpaniny wyniknęło coś pozytywnego. Oby wszystkie Kuchenne Rewolucje kończyły się w ten sposób. Magda Gessler nie po raz pierwszy starła się z uczestnikami programu. Nie wszystkim lokalom w Polsce udaje się utrzymać na powierzchni.

Źródło: Instagram @kuchennerewolucjetvn