Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Dieta > To niezawodny sposób na świąteczne przejedzenie. Efekt natychmiastowy. Wystarczy jedna szklanka
Łukasz Modelski
Łukasz Modelski 28.12.2023 10:33

To niezawodny sposób na świąteczne przejedzenie. Efekt natychmiastowy. Wystarczy jedna szklanka

Targ warzywny. Kiszona kapusta
East News

Nie możesz się wyleczyć ze skutków świątecznego przejedzenia? Ociężałość, niechęć do jedzenia, ból głowy i ogólnie nie najlepsze samopoczucie? Istnieje niezawodny sposób, by wszystkie te objawy ustąpiły. Jest naturalny, choć dość radykalny.

Przygotuj się do kuracji

Sposób jest niezwykle prosty i bardzo skuteczny. Ze względu na swój charakter przeznaczony jest jednak wyłącznie dla ludzi zdrowych. Nie próbuj go, jeśli masz cukrzycę, zaburzenia pracy serca lub jeśli cierpisz na jakąś inną chorobę przewlekłą. 

Jak do każdej kuracji, także i do tej trzeba się przygotować. Żeby skutecznie ją przeprowadzić, potrzebujesz kilku godzin w domu. Oczyszczenie organizmu będzie całkowite, jednak dobrze mieć komfort pozostania u siebie. 

Zanim przystąpimy do kuracji, warto w aptece zaopatrzyć się w suplement diety zawierający bakterie lactobacillus. Chodzi o to, że oczyszczony organizm jest jałowy jeśli chodzi o florę bakteryjną. Trzeba mu jej dostarczyć. W naszych szerokościach geograficznych najlepsze są bakterie lactobacillus rhamnosus lub lactobacillus acidophilus.

Lubisz jeść tradycyjnie? To szczyt mody. Według „The New York Times” Polacy wyznaczają trendy kulinarne na 2024 Tłumy na poświątecznych wyprzedażach w Lidlu i Biedronce. AGD nawet o połowę taniej. Tylko do końca miesiąca

Magiczny składnik

Niezwykły lek jest w zasięgu ręki. To sok z kapusty kiszonej. Trudno przecenić jego dobroczynność. Zawiera mnóstwo witaminy C, K, E, U (normalizującej poziom soków żołądkowych) i grupy B. Poza tym – antyoksydanty, minerały, luteinę i zeoksantynę chroniące wzrok.

Sok z kapusty można u nas kupić na targu lub w specjalnych opakowaniach w supermarketach. Zdarza się także kapuściany sok w niewielkich porcjach – sprzedawany jako zdrowy suplement diety. W takiej formie można go często spotkać na ekologicznych targach za granicą. 

 

 

Zbawienna kuracja

Jedna szklanka soku z kiszonej kapusty oczyści nasz organizm w sposób, w jaki nie zrobi tego żaden lek. Błyskawicznie poczujemy się lepiej. Naturalna substancja sprawi, że zniknie poczucie przejedzenia i ociężałości. Pomoże również na ewentualne kłopoty związane ze spożyciem alkoholu.   

Jest jeden warunek – po wypiciu szklanki soku przez kilka godzin nie należy wychodzić z domu. Częste wizyty w toalecie są w tym przypadku nieuniknione. Jednak poczucie niespotykanej ulgi wynagrodzi nam wszelkie niedogodności. Pamiętajmy, że po kuracji trzeba koniecznie przyjąć bakteryjny suplement. 
 

Projekt bez nazwy(28).jpg
Canva