Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce kompletnie powariowali. Tylko dziś uwielbiane mięsa dostaniesz nawet 50% taniej
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 20.04.2024 13:17

W Biedronce kompletnie powariowali. Tylko dziś uwielbiane mięsa dostaniesz nawet 50% taniej

Biedronka
Fot. East News/Arkadiusz Ziółek

Biedronka przygotowała specjalną ofertę dla mięsożerców. Tylko dziś uwielbiane mięsa można  kupić w atrakcyjnych cenach. Akurat będzie jak znalazł na rodzinny obiad w weekend.

Specjalna oferta na uwielbiane mięsa

Nie wyobrażasz sobie obiadu bez mięsa? W takim razie koniecznie wybierz się za zakupy do Biedronki. Tylko dziś, czyli 20 kwietnia kupisz tam uwielbiane mięsa w atrakcyjnych cenach. Warto zwrócić uwagę na szynkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo Kraina Mięs. 

Użytkownicy aplikacji i karty Moja Biedronka produkt kupią aż 26% taniej. Za szynkę zapłacą 13,99 zł. Wcześniej produkt kosztował 18,94 zł. Natomiast jeszcze korzystniejsza oferta czeka na użytkowników aplikacji Moja Biedronka, którzy szynkę wyświetlili w aplikacji. Wówczas za mięso zapłacą aż o 47% taniej. Na szynkę wydadzą tylko 9,99 zł.

mięso
Fot. Canva/Mark Stebnicki
Ten makaron nie ma cholesterolu i jest praktycznie bez kalorii. Mało kto o nim słyszał

Kup łopatkę i mięso mielone

Tylko dziś Biedronka oferuje łopatkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo Kraina Mięs. Produkt sprzedawany jest 17% taniej niż zwykle. Dziś kupimy go za 13,99 zł. Wcześniej kosztował 16,99 zł. Użytkownicy karty Moja Biedronka lub aplikacji to mięso kupią za 8,49 zł. Czyli aż o 50% taniej.

Warto też zwrócić uwagę na promocję na mięso, która kończy się w sobotę. Mięso mielone z łopatki wieprzowej Kraina Mięs, 500 g kupimy w promocji drugi taniej 90% przy zakupie dwóch produktów. Cena z aplikacją i kartą Moja Biedronka to 5,99 zł za jeden produkt przy zakupie dwóch.

Promocje, które kończą się w sobotę

Dziś kończy się promocja na wszystkie wędliny w plastrach Karina Wędlin na co dzień, 250 g. Kupimy je w promocjach 2+1 gratis z kartą Moja Biedronka lub aplikacją. Jeszcze dziś kupimy olej wyborny słonecznikowy w promocji 1+1 gratis. Z tej promocji skorzystają użytkownicy aplikacji i karty Moja Biedronka.

W sobotę kończy się też promocja na wszystkie jajka z chowu ściółkowego Moja Kurka. Z kartą i aplikacją Moja Biedronka drugi tańszy produkt kupimy 50% taniej. Biedronka wprowadziła tu limit dzienny 4 produktów, czyli maksymalnie 2 z rabatem na karta Moja Biedronka. Pisaliśmy o tym, jak zrobić mizerię po szwedzku. Radziliśmy, jak przygotować deser z biszkoptów i ciasta francuskiego. 

jajka
Fot. Canva/yipengge

Źródło: biedronka.pl