Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce poszaleli, tylko dziś dostaniesz czekoladę gratis. Wystarczy, że spełnisz te 2 warunki
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 17.05.2024 09:50

W Biedronce poszaleli, tylko dziś dostaniesz czekoladę gratis. Wystarczy, że spełnisz te 2 warunki

Biedronka
Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Dzisiejsza promocja w Biedronce ucieszy wszystkich łasuchów. Wszystko dlatego, że można dostać darmową czekoladę. Smakołyk z orzechami trafi do klientów, którzy spełnią te dwa warunki. Co dokładnie trzeba zrobić wyjaśniamy poniżej.

Darmowa czekolada w Biedronce

Biedronka kusi łasuchów promocją czekolady Nussbeisser naszpikowanej orzechami. Ten znakomity produkt kupisz w promocji 1+1 gratis. Oznacza to, że jedną czekoladę otrzymasz za darmo. Jednak, żeby tak się stało, trzeba korzystać z karty Moja Biedronka lub z aplikacji. 

Należy też kupić dwie czekolady Nussbeisser, żeby skorzystać z tej promocji. Biedronka wprowadziła tu limit dzienny 4 czekolad, czyli 2 gratis. Oprócz tego od dziś na klientów Biedronki czekają inne atrakcyjne promocje na artykuły spożywcze. Co warto kupić w tej sieci sklepów?

czekolada
Fot. Canva/pixelshot
Ta bardzo zdrowa ryba jest niedoceniana przez Polaków. Trudno w 1 zdaniu wymienić jej wszystkie zalety

Szynka i karkówka taniej w Biedronce

Tylko w piątek, czyli 17.05 w Biedronce kupimy szynkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo Kraina Mięs aż o 41% taniej. Z promocji mogą skorzystać posiadacze karty Moja Biedronka lub aplikacji. Dzięki temu produkt kupią za 10,99 zł/kg. Wcześniej szynka kosztowała 18,94 zł/kg.

Natomiast jutro, czyli 18.05 w Biedronce warto zaopatrzyć się w karkówkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo Kraina Mięs. Produkt sprzedawany jest w promocji 1+1 gratis

Warto też zwrócić uwagę na łopatkę wieprzową, którą od piątku do soboty kupimy o 29% taniej. Wcześniej mięso kosztowało 19,95 zł/kg. Natomiast teraz jest sprzedawane za 13,99 zł/kg

Pomidory, truskawki i lody kupisz taniej

W Biedronce od piątku do soboty kupimy taniej pomidory malinowe polskie. Te warzywa są aż o 44% tańsze niż wcześniej. Zapłacimy za nie 9,99 zł/kg

Cena regularna pomidorów to 17,99 zł/kg. Ten produkt jeszcze taniej mogą kupić użytkownicy aplikacji Moja Biedronka. Jeśli wyświetlą produkt w aplikacji, to zapłacą za niego tylko 7,99 zł/kg.

Warto zwrócić też uwagę na cenę truskawek w 500-gramowych opakowaniach. Teraz te owoce kupimy 38% taniej. Wcześniej truskawki kosztowały 12,99 zł, a teraz zapłacimy za nie 7,99 zł. 

Od piątku do soboty obowiązuje też promocja na lody familijne Big Milk. Drugi tańszy produkt kupimy o 90% taniej. Pisaliśmy o prosty i pysznym cieście, które zrobisz ze składników, które masz już w kuchni. Radziliśmy, jak zrobić mizerię w wersji wiosennej. 

lody
Fot. Canva/Moncherie

Źródło: biedronka.pl