Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Dino kompletnie powariowali. Uwielbiane letnie frykasy za ułamek ceny
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 08.06.2024 17:45

W Dino kompletnie powariowali. Uwielbiane letnie frykasy za ułamek ceny

Dino
Fot. Marek BAZAK/East News

Sieć sklepów Dino oferuje smakołyki, za którymi przepadamy szczególnie latem. Teraz możemy je kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Podpowiadamy, na jakie produkty warto zwrócić uwagę, gdy żar leje się z nieba. 

Duże lody na gorące dni

Gdy robi się coraz cieplej, mamy ochotę na przyjemną ochłodę. Zwykle sięgamy po lody, które są pyszne i pomagają nam przetrwać upały. W Dino teraz te produkty kupimy w promocyjnych cenach.  Duże opakowanie lodów Sorbettiera Sammontana o pojemności 1,7 litra kupimy za 19,99 zł. 

Wcześniej za lody trzeba było zapłacić 22,99 zł. Warto w Dino zwrócić uwagę też na lody Ice&Fun w litrowym opakowaniu. Produkt kosztuje 8,99 zł. Przed promocją za lody trzeba było zapłacić 9,99 zł. W cenie promocyjnej kupimy też kubełek śmietankowy z sosem Krakowski Rycerzyk. Jeśli kupimy 3 opakowania, to za każdy z nich zapłacimy 3,69 zł. Lody bez tej promocji kosztują 4,69 zł za opakowanie. 

lody
Fot. Canva/Flavia Novais
Książulo krytykował dania Magdy Gessler. Teraz powiedziała, co o nim myśli

Lody na patyku i nie tylko też taniej

Taniej kupimy też lody Kaktus. Dino przygotował promocję na ten produkt. Za lody zapłacimy teraz 2,19 zł. Przed promocją kosztowały 2,49 zł. W gorące dni warto też zaopatrzyć się w lody na patyku Gulliver Trio. Przy zakupie 3 produktów zapłacimy 2,99 zł. Bez promocji na jeden produkt wydamy 3,99 zł.

Sieć sklepów Dino przygotowała też atrakcyjną ofertę dla wielbicieli lodów sorbetowych. Teraz za lody Solo firmy Koral zapłacimy 1,99 zł. To cena przy zakupie 3 lodów. Bez promocji na jeden taki smakołyk wydamy 2,59 zł. W promocji sprzedawane są też lody kostka śmietankowa Śnieżna. Gdy kupimy 5 sztuk, to cena za jeden produkt wyniesie 1,99 zł. Bez promocji zapłacimy 2,59 zł.

Lodożercy w siódmym niebie

To nie koniec promocji na lody w sieci sklepów Dino. Rożki Jak Dawniej firmy Koral kupimy za 4,29 zł. Taka cena obowiązuje podczas zakupu 3 sztuk. Gdy chcemy kupić tylko jeden taki produkt, to wydamy na niego 4,99 zł. 

Natomiast za lody toffi na patyku Hortex zapłacimy 2,49 zł. Ten produkt to nowość. Warto też skusić się na lody multipack Kaktus w cenie 12,99 zł. Do opakowania 8 sztuk dodano jeden produkt gratis. Cena lodów przed obniżką to 17,79 zł. Pisaliśmy o najlepszym chlebie wskazanym przez znaną lekarkę. Polecaliśmy przepis na sernik z truskawkami od Ani. 

lody
Fot. Canva/inventbart

Źródło: marketdino.pl