Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Lidlu kilo szynki za mniej niż 10 zł. Trzy dni kompletnego szaleństwa
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 22.04.2024 11:27

W Lidlu kilo szynki za mniej niż 10 zł. Trzy dni kompletnego szaleństwa

pieczona szynka
Fot. Canva/Basya555; East News/Arkadiusz Ziolek

Teraz najtańsze zakupy zrobisz w Lidlu. Sieć sklepów przygotowała dla klientów niezwykłe promocje. Wyśmienita szynka kosztuje niecałe 10 złotych. Spiesz się, bo oferta jest ograniczona czasowo i potrwa tylko trzy dni. 

Lidl znowu zaskakuje

Przez kilka ostatnich miesięcy jako konsumenci byliśmy świadkami toczącej się pomiędzy Lidlem a Biedronką wojny o przyciągnięcie uwagi klientów. Sieci sklepów prześcigały się w promocjach i niskich cenach. Niedawno Lidl ogłosił, że do końca kwietnia klienci tego sklepu nie zapłacą przywróconego przez rząd podatku VAT na żywność. 

Tym razem sieć zaskakuje jeszcze bardziej. Od poniedziałku (22 kwietnia) do środy (22 kwietnia) obowiązują ogromne promocje. Ceny wybranych produktów nigdy nie były tak niskie. 

szyn ka.jpg
Fot. Canva/4kodiak
Najpyszniejsze młode pory robię według przepisu Jamiego Olivera

Szynka tania jak nigdy

Lidl przygotował promocję na wiele artykułów spożywczych. Wśród promocji Lidla na szczególną uwagę zasługuje szynka wieprzowa marki Rzeźnik. Jej koszt to tylko 9,99 złotych za kilogram. Najlepsze jest to, że z oferty może skorzystać każdy. A to oznacza, że nie potrzebujesz aplikacji Lidl Plus, aby kupić tę szynkę w promocyjnej cenie. 

Nie tylko szynka

Wśród przecenionych produktów znalazło się także wiele innych uwielbianych i potrzebnych artykułów. Udając się do Lidla w dni, kiedy obowiązuje promocja, taniej kupisz także bezpestkowe winogrona. Kosztują tylko 5,99 złotych za kilogram

Jeżeli potrzebujesz większej ilości mleka, warto skorzystać z kolejnej oferty. Przy zakupie 6 kartonów mleka Mlekovita UHT 3,2% zapłacisz tylko 1,79 złoty za litr. Zwróć uwagę także na Pepsi, która może przydać się na majówkowe grillowanie. Za 23,96 złote otrzymasz 4 dwulitrowe butelki tego napoju. Tanieje m.in. także cola Freeway zero, wędzony łosoś atlantycki, lody Grycan i niektóre czekolady. Udaj się do Lidla i przekonaj się sama, jakie produkty możesz kupić taniej niż zwykle. Pamiętaj przy tym, aby kupować produkty, których naprawdę potrzebujesz. Sprawdź, jak poprawnie mrozić szczypiorek oraz dowiedz się, jak ugotować smaczną zupę

plastry szynki.jpg
Fot. Canva/vikif