Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Wachowicz wczoraj wyszła za mąż. Do końca trzymała plany w sekrecie, dziś znamy szczegóły jej pięknej ceremonii
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 03.09.2023 14:36

Wachowicz wczoraj wyszła za mąż. Do końca trzymała plany w sekrecie, dziś znamy szczegóły jej pięknej ceremonii

ślub Wachowicz
Canva/Space_Cat, Instagram @ewawachowicz

Ewa Wachowicz miała wyjątkowe plany na pierwszy weekend września, które do końca trzymała w tajemnicy. Gwiazda programu kulinarnego wyszła za mąż za Sławomira Kowalewskiego w Krakowie. Para Młoda powiedziała sobie sakramentalne tak podczas pięknej ceremonii.

Ewa Wachowicz, czyli ślub gwiazdy

Ewa Wachowicz i jej ukochany Sławomir Kowalewski wzięli ślub 2 września 2023 roku w Krakowie. Ceremonia do końca utrzymywana była w tajemnicy. Jedynie najbliżsi Pary Młodej wiedzieli o ślubnych planach i do końca zachowali dyskrecję. Ewa Wachowicz jest gwiazdą programów kulinarnych i prowadzi restaurację w Krakowie.

Warto przypomnieć, że w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a potem została rzeczniczką prasową w rządzie Waldemara Pawlaka. Wachowicz była też jurorką w programie Top Chef i zdobyła też Koronę Wulkanów Ziemi. Ukochany kulinarnej gwiazdy Polsatu to dziennikarz radiowy Sławomir Kowalewski. Ewa Wachowicz ślubnymi zdjęciami pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.

stół weselny.jpg
Canva/l2egulas
Smakuje jak uwielbiane słodycze i wychodzi za każdym razem. To moje ulubione ciasto bez pieczenia

Zakochani w Krakowie

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski wzięli ślub w krakowskim kościele św. Piotra i Pawła. Gwiazda Polsatu tak pisała o tym szczególnym dniu w swoich mediach społecznościowych:

Nasz najszczęśliwszy dzień. Ewa Wachowicz i Sławomir Sulima Kowalewski. Więcej niż wymarzonym uczyniła ten dzień moja przyjaciółka, Anna Baranowska, która wszystko perfekcyjnie zorganizowała

Wśród weselnych gości nie zabrakło innych gwiazd Polsatu. Podczas ceremonii nie zabrakło Niny Terentiew i Izabeli Janachowskiej. Natomiast Ewa Drzyzga z Dzień dobry TVN gratulowała:

Ewuniu, Kochana, Sławku, cudne przypieczętowanie przepięknej przyjaźni w miłości i niech tak zostanie z Wami na zawsze

Paulina Krupińska-Karpiel pisała:

Gratulacje kochani, piękna sprawa

Wspólne pasje i miłość

Ewę Wachowicz i Sławomira Kowalewskiego połączyły wspólne zainteresowania. Oboje kochają górskie wyprawy i żeglarstwo. Są też w zbliżonym wieku, a ukochany Ewy Wachowicz szybko nawiązał kontakt z córką Ewy z pierwszego małżeństwa. 

Gwiazda programów kulinarnych wybrała na wyjątkową ślubną ceremonię białą klasyczną suknię z odkrytymi ramionami, w której pięknie wyglądała. Natomiast pan Młody postawił na białą marynarkę, czarną muchę i czarne spodnie. Młodej Parze gratulujemy! Pisaliśmy o patencie Ewy Wachowicz na rosół. Podawaliśmy też przepis tej gwiazdy na gołąbki. 

Źródło: rmf.fm, pomponik.pl