Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Zamówił kotlet w barze po Kuchennych Rewolucjach. Jego opinia jest jednoznaczna
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 22.06.2024 17:40

Zamówił kotlet w barze po Kuchennych Rewolucjach. Jego opinia jest jednoznaczna

kotlet schabowy i Magda Gessler
Fot. Wikimedia/Serecki

Internetowy krytyk kulinarny odwiedził bar po Kuchennych Rewolucjach. Chciał sprawdzić, czy lokal naprawdę przeszedł przemianę i czy poprawiła się jakość serwowanych kotletów schabowych. Swoją opinią podzielił się na kanale. 

Kuchenne Rewolucje wyznaczają trendy

Program Kuchenne Rewolucje prowadzony przez Magdę Gessler od lat cieszy się w Polsce wielkim powodzeniem. Są nawet grupy fanów, którzy podróżują po Polsce  i odwiedzają restauracje po przemianach wprowadzonych przez znaną restauratorkę. 

Dla wielu rewolucje Gessler są wyznacznikiem jakości i dobrego smaku. Właśnie dlatego wielu yootubertów i samozwańczych krytyków kulinarnych postanawia odwiedzić te lokale i sprawdzić, czy udało się wprowadzić zmiany na stałe.

schab.jpg
Fot. TikTok/Wypij z Gara
Posyp nim ogórek. Będzie smakować dokładnie tak jak arbuz

Odwiedził bar po programie

Właśnie z takich pobudek, prowadzący z kanału Wypij z Gara, który znajduje się na YouTubie, odwiedził bar Mój Schaboszczak. Lokal znajduje się w Żninie, a przed rewolucjami specjalizował się w panierowanym, smażonym kurczaku. Za radą Gessler bar zmienił specjalizację na kotlety schabowe. Wyróżnia je przede wszystkim wielkość oraz to, że przygotowywane są z trzech rodzajów mięsa. Uwadze krytyka nie uszła także waga kotleta.

Naprawdę waży. Sam kotlet waży tyle, co pizza 42 centymetry - porównał wagę kotleta prowadzący Wypij z Gara.

Wyraził swoją opinię

Po spróbowaniu tego wielkiego kotleta krytyk wyraził jednoznaczną opinię. 

Niestety nie mogę powiedzieć, żeby jedzenie tego kotleta sprawiało mi jakąkolwiek przyjemność - powiedział w filmie krytyk. 

Według niego kotlet jest słabo przyprawiony. Brakowało w nim soli. Mięso przyprawiono grubym pieprzem i kminkiem, których użycie według opinii tiktokera nie było dobrym pomysłem. Zwrócił uwagę także na cenę. 

Moim zdaniem średnio się opłaca za 61 złotych - zakończył swoją relację  internetowy krytyk.

Swoje opinie wyrazili również internauci. Ich opinie były bardzo podobne do opinii prowadzącego kanał Wypij z gara. Zwracali uwagę na wysokie ceny oraz na słaby smak dania. A czy ty zamierzasz odwiedzić bar Mój Schaboszczak? Sprawdź przepis na sernik na zimno oraz zobacz, jak zrobić lody z trzech składników

bar.jpg
Fot. TikTok/Wypij z Gara