Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Restauracje > Zamówili jedzenie dla 5 osób i wyszli bez płacenia. Reakcja była natychmiastowa
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 15.03.2023 16:32

Zamówili jedzenie dla 5 osób i wyszli bez płacenia. Reakcja była natychmiastowa

nieuregulowany paragon za jedzenie w restauracji
Zdjęcie pochodzi z profilu Silesia24 na Facebooku, canva/bojanstory

Właściciele tarnogórskiej restauracji Szara Oberża wystosowali apel do nieuczciwych klientów, którzy odwiedzili ich lokal 10 marca. Klienci zamówili jedzenie i napoje i wyszli bez płacenia.

Klienci wyszli z restauracji bez uregulowania rachunku

Restauracja Szara Oberża znajduje się w Tarnowskich Górach. To właśnie w tym lokalu miała niedawno miejsce pewna przykra sytuacja. Wieczorem 10 marca do restauracji przyszło pięciu klientów. Zamówili jedzenie, napoje i drinki. Po kolacji nie uregulowali jednak paragonu, tylko uciekli. 

Klienci zamówili między innymi placki ziemniaczane, pizzę Margharitę, Quatro Fromaggi, soki, tequillę i inne alkohole. Cały rachunek opiewał na kwotę 286 zł. Po wydrukowaniu paragonu za jedzenie i napoje okazało się, że pięcioosobowy stolik zniknął.

Właściciele restauracji Szara Oberża mają jednak nadzieję, że uda znaleźć się klientów, którzy nie uregulowali paragonu w piątkowy wieczór. Opublikowali post, w którym proszą o zwrot należności za kolację.

 

Ogórki kiszone wyszły gorzkie? Niestety, prawdopodobnie popełniłeś ten błąd

Właściciele restauracji postanowili znaleźć nieuczciwych klientów

Właściciele restauracji postanowili działać od razu. Wstawili post na Facebooku, w którym zamieścili zdjęcie paragonu i krótki apel do nieuczciwych klientów.

- Prosimy państwa z 5 osobowego stolika do uregulowania rachunku z dnia 10.03 - napisali. Post z ich prośbą jest cały czas udostępniany przez internautów oraz inne portale, np. silesia24 na Facebooku.

Internauci nie kryli oburzenia

Pod udostępnianym apelem właścicieli restauracji Szara Oberża pojawia się coraz więcej komentarzy. Internauci są w szoku, że taka sytuacja miała miejsce.

- Wstyd! - pisze jedna z komentujących. - A już myślałem, że w Polsce mało co mnie zdziwi. Szara Oberża - zacne miejsce. Dziwi mnie to, że w takim mieście jak Tarnowskie Góry mieszkają jakieś buraki, którym nie wstyd nie zapłacić - dodaje kolejny.

Szokujące wyznanie Gessler. Czy ,,Kuchenne Rewolucje" znikną z anteny? Youtuber poszedł do najlepszej restauracji w Polsce. Cena ziemniaków zwala z nóg.

paragon.jpg
Zdjęcie pochodzi z profilu Silesia24 na Facebooku