papryka
Fot. REDDIT/DRFETUSRN

Zaskakujące zdjęcie potrawy wielkim hitem sieci

Użytkownik portalu "Reddit" opublikował zdjęcie swoje obiadu. Wzbudziło ono ogromne emocje wśród internautów! Większość z nich patrząc na fotografię, widziała bowiem ludzkie zęby. Zdjęcie nietypowej potrawy stało się wielkim hitem sieci. Co tak naprawdę przedstawiało?

Zdjęcie wykonane przez użytkownika portalu "Reddit" w mig stało się ogromnym hitem sieci. Co ciekawe fotografia wcale nie była zamierzonym złudzeniem optycznym. O jej sukcesie zadecydował bowiem przypadek.

Internauci nie mogli wprost uwierzyć, że fotografia przedstawia potrawę. Niemal połowa z nich uważała, że zdjęcie prezentuje ludzkie zęby. Dopiero wetknięte w białą paprykę pomidory sprawiły, że zaczęto domyślać się, co tak naprawdę jest ukazane na fotografii.

Zdjęcie, które podbiło świat

Fotografia potrawy wzbudziła gigantyczne zainteresowanie Internautów. Posypały się pod nim liczne komentarze. Co ciekawe niektóre z nich dotyczyły głównego składnika potrawy, czyli białej papryki.

papryka

Warzywo na zdjęciu przypomina zęby człowieka. Chociaż sam pomysł przygotowania tego typu potrawy wydaje się mocno kontrowersyjny, to może warto z niego skorzystać np. z okazji Halloween? Tak czy owak, warto przy okazji zapoznać się z korzyściami zdrowotnymi białej papryki. Chociaż nie jest ona jeszcze zbyt popularna w Polsce, to kryje w sobie wiele niezwykłych wartości odżywczych.

Polacy w jeden dzień wykupili hitowy produktPolacy w jeden dzień wykupili hitowy produktCzytaj dalej

Dlaczego warto sięgać po białą paprykę?

Biała papryka jest bogatym źródłem wielu witamin oraz składników odżywczych. Warzywo zawiera między innymi: magnez, fosfor, cynki i miedź. Jest również bardzo bogatym źródłem błonnika.

Biała papryka bardzo korzystnie wpływa na naszą odporność. Dodatkowo doskonale działa na nasz narząd wzroku oraz wygląd skóry, zdrowia i paznokci. Dlatego warto, aby jak najczęściej gościła ona na naszym talerzu. W jakiej formie można ją jeść?

Jak wykorzystać białą paprykę w kuchni?

Biała papryka jest wręcz idealna do faszerowania. Możemy dodać do niej ulubione mięso oraz ser, a następnie zapiec ją w piekarniku. Szybkie i proste danie z pewnością podbije serca całej rodziny.

Warzywo jest dość łagodne w smaku i co istotne zachowuje swój charakterystyczny kształt nawet po obróbce termicznej.

Szukasz kulinarnych inspiracji? Polecamy m.in. przepis na obłędną surówkę z ogórków kiszonych oraz sposób na perfekcyjne gołąbki.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: wp/ bonavita

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł