Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Biedronka poszła na całość. Przekąski i napoje na mecz Polaków taniej nawet o 84%
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 25.06.2024 14:53

Biedronka poszła na całość. Przekąski i napoje na mecz Polaków taniej nawet o 84%

Biedronka
Fot. Marek BAZAK/East News

Biedronka chce umilić kibicom dzisiejszy mecz Polaków z Francją o honor. Z tej okazji sieć dyskontów przygotowała liczne promocje na przekąski i napoje. Co warto kupić w Biedronce? Podpowiadamy w naszym artykule. 

Kibice idą do Biedronki

Polscy piłkarze dzisiejszym meczem pożegnają się z Euro 2024. Niestety podopieczni Michała Probierza kończą swoją przygodę z turniejem. Jednak jeszcze dziś zagrają mecz o honor z Francją. Co nas czeka podczas tego spotkania? To się okaże.

Jednak już teraz wiadomo, jakie promocje przygotowała Biedronka z okazji meczu Polaków. Sieć dyskontów oferuje przekąski w atrakcyjnych cenach. Dziś można zaopatrzyć się w pizzę Guseppe. Drugi tańszy produkt kupimy 70% taniej. Warto też zwrócić uwagę na Kabanosy Tarczyński Exclusive. Przy zakupie dwóch produktów, ten drugi będzie tańszy o 82%. Za jedno opakowanie zapłacimy 3,99 zł. 

kabanosy
Fot. Canva/Africa images
Żadne ruskie, żadne z mięsem. Najlepsze pierogi zrobisz z tym farszem, w moim domu to hit

Jakie przekąski i napoje kupić w Biedronce?

Co chrupiemy podczas meczu? Chętnie sięgamy po chipsy. Te kupimy w promocji w Biedronce. Wszystkie chipsy i chrupki Top są sprzedawane w promocji 2+1 gratis. Podobnie jest z orzeszkami. Te produkty też kupimy w promocji 2+1 gratis. 

Podczas meczu przydadzą się też paluszki z Biedronki. Wszystkie produkty marki Beskidzkie, Lajkonik, Top i Lubella kupimy jako drugi tańszy produkt 50% taniej. Warto też zwrócić uwagę na promocję 2+1 gratis na wszystkie napoje Schweppes. Tego tupu promocja obowiązuje też na wszystkie soki, nektary i napoje Riviva.  

Tańsze piwo w Biedronce

Wielu kibiców nie wyobraża sobie meczu bez kufla zimnego piwa. Takie kupimy w Biedronce. Sieć dyskontów przygotowała promocję na 6-pak Piwa Warka. Klienci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka, mogą kupić skorzystać z promocji na drugi tańszy produkt aż o 84%. Za puszkę piwa zapłacimy wówczas 2,29 zł.

Biedronka przygotowała też promocje 4+2 gratis na piwa mocne w puszkach. Promocją są objęte piwa: Dębowe Dojrzałe Mocne, Okocim Mocne, Perła Mocna, Żubr Szlachetny Mocny. Jednocześnie przypominamy, że spożywanie alkoholu jest szkodliwe dla zdrowia, powoduje uzależnienia i piwo przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Pisaliśmy o tym, jak ugotować zupę koperkową z przepisu Ani Starmach. Podawaliśmy przepis na młode ziemniaki od Tomasza Strzelczyka. 

przekąski
Fot. Canva/pixelshot

Źródło: biedronka.pl