Smakosze.pl
Magda Gessler ma dziś urodziny

Jan Bielecki/East News

Dziś są urodziny Magdy Gessler. Ile lat kończy restauratorka?

10 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Magda Gessler jest niekwestionowanym autorytetem, jeśli mowa o kulinariach. Jej Kuchenne Rewolucje ocaliły niejedną restaurację przed bankructwem. Gwiazda obchodzi dziś swoje 68. urodziny. Trzeba przyznać, że restauratorka nie wygląda na swój wiek.

Nie da się ukryć, że Magda Gessler jest jedną z najsłynniejszych restauratorek w Polsce. Jej lokale cieszą się renomą, a serwowane tam specjały niejednokrotnie przyprawiały gości o autentyczny zachwyt. Okazuje się, że 10 lipca Magda Gessler ma urodziny.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Magda Gessler obchodzi dziś urodziny

Ciężko się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że Magda Gessler zna się na kulinariach jak mało kto. Gwiazda zawsze dba o jak najwyższą jakość, a jej dania mają być pyszne jak u mamy. Jakiś czas temu prezentowaliśmy przepis restauratorki na wyborne gołąbki.

Magda Gessler od lat związana jest ze światem kulinariów. Dziś przypadają jej urodziny. Mało kto spodziewałby się ile lat ma słynna restauratorka. Z pewnością wygląda na znacznie młodszą. Wszystko za sprawą ogromnych pokładów energii, którymi dzieli się ze swoimi fanami.

Okazuje się, że Magda Gessler od dziś ma 68 lat. Warto zauważyć, że restauratorka obchodziła swoje urodziny wczoraj, jednak zgodnie z informacjami zawartymi na Wikipedii ten dzień przypada 10 lipca. O wyjątkowym dniu przypomniała córka gwiazdy. Lara Gessler zamieściła 9 lipca na swoim Instagramie wzruszający wpis, w którym zdradziła za co kocha swoją mamę.

meatballs-1994807 1920

Prosty sposób na puszyste kotlety mielone jak ze szkolnej stołówki

CZYTAJ DALEJ

- A dziś urodziny ma moja najukochańsza Mama. Znacie Ją jako ostrą babkę, z silnym charakterem, niekiedy nieprzebierającą w słowach, rzucającą talerzami. To wszystko prawda, ale to nie to jest w Niej najcenniejsze - głosi początek wpisu opublikowanego przez Larę Gessler.

Magda Gessler z pewnością jest wzruszona słowami córki

- To wszystko prawda, ale to nie to jest w Niej najcenniejsze. Ja najbardziej kocham jej dziewczęcość... wrażliwość i niepoprawną wiarę w nowo poznanych ludzi. Jest duchem niespokojnym, który cały czas musi gdzieś latać, poznawać, próbować, by lepiej zrozumieć świat i samą siebie... ale i tak potem musi wrócić, popatrzeć na nas. Sprawdzić, czy jesteśmy cali, szczęśliwi i bezpieczni. Kocham Cię bardzo Mamo - napisała Lara Gessler na swoim Instagramie.

Trzeba przyznać, że wpis córki Magdy Gessler jest bardzo emocjonalny. Restauratorka na pewno jest zachwycona takim urodzinowym wyznaniem. Jednak taka okazja nie oznacza, że Magda Gessler pozwala sobie na odpoczynek.

Na facebookowym profilu restauratorki pojawiła się dziś informacja o otwarciu nowego lokalu. Mowa o lodziarni Ice Queen Magda Gessler, która stanęła w zakopiańskich Krupówkach. Jakiś czas temu wspominaliśmy o deserach w nietypowych smakach.

- Nowe lodziarnie Ice Queen Magda Gessler już na mapie! Odwiedź moje punkty i rozkoszuj się smakiem lodów według receptury mojej prababci... prosto ze słonecznych Włoch - można wyczytać we wpisie zamieszczonym na Facebooku Magdy Gessler. Jak widać nawet 68. urodziny nie sprawiają, że Maga Gessler zwalnia na obrotach. Czego życzycie gwieździe w ten dzień?

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram / @lara_gessler; Facebook / @magdagessler.official; Wikipedia; Plejada

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Kulinarny Showbiznes

USA: Nie żyje ceniony fotograf kulinarny

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Kulinarny Showbiznes

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Kulinarny Showbiznes

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Anna Mucha zawiedziona obiadem za 700 złotych

Czytaj więcej >