Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gessler bez wysiłku schudła 13 kg. Jej patent wręcz zachwycił dietetyka

Gessler bez wysiłku schudła 13 kg. Jej patent wręcz zachwycił dietetyka

Magda Gessler schudła
Instagram/@magdagessler_official, Facebook/Michał Wrzosek

Magda Gessler chudnie w oczach! Znana restauratorka zgubiła już 13 kilogramów i jak sama przyznaje, zrobiła to bez większego wysiłku. Sposób na utratę zbędnych kilogramów, który stosuje Magda Gessler, chwali dietetyk kliniczny- dr Michał Wrzosek

Magda Gessler cieszy się szczupłą sylwetką

Magda Gessler, która dobrze jest znana telewidzom jako prowadząca Kuchenne Rewolucje, przechodzi niezwykłą metamorfozę. Słynna restauratorka ma 69 lat i pokazuje, że w każdym wieku można zadbać o zdrowie i figurę. Pesel nie jest tu przeszkodą.

 Magda Gessler pochwaliła się szczupłą sylwetką w mediach społecznościowych. Jej przemiana spotkała się z pozytywnymi komentarzami internautów, którzy gratulowali restauratorce niezwykłej przemiany. Gwiazda Kuchennych Rewolucji pozbyła się zbędnych kilogramów i cieszy się filigranową sylwetką. Osiągnęła ją bez większych wyrzeczeń. 

Zalej nim bułkę i dodaj do mięsa. Kotlety mielone wyjdą smaczne jak nigdy

W jaki sposób schudła Magda Gessler?

Restauratorka zjada mniejsze porcje niż do tej pory. Jest przeciwniczką głodówek, a stawia na zdrowe odżywianie. Ten sposób pozwolił już Magdzie Gessler zgubić 13 kilogramów. Mniejsze porcje okazały się skutecznym sposobem na zgrabną sylwetkę. Znana restauratorka powiedziała w rozmowie z serwisem Party:

Jem mniejsze porcje! To żadne odkrycie, ale działa. Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi

Magda Gessler oprócz wprowadzenia mniejszych porcji, zrezygnowała też z jedzenia mięsa. Oprócz tego pije sporo ciepłej wody i stara się nie podjadać między posiłkami. Tak mówiła o swoim odżywianiu w rozmowie z serwisem Party:

Jest mnie mniej o 13 kilogramów. Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Dziś nie jem prawie mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin

Dietetyk pod wrażeniem sposobu, w jaki chudnie Magda Gessler

Dr Michał Wrzosek, który jest dietetykiem klinicznym, jest zachwyconym sposobem na utratę zbędnych kilogramów, który stosuje gwiazda Kuchennych Rewolucji. Dietetyk docenia, że restauratorka nie stosuje głodówek i dba o zdrowe odżywianie. Dr Wrzosek w swoich mediach społecznościowych napisał:

Muszę pochwalić panią Magdę Gessler, bo schudła mądrze i nie promuje, jak wiele gwiazd niezdrowych głodówek i detoksów

Dietetyk wyszczególnił trzy najważniejsze zasady, które stosuje Magda Gessler. Warto się nimi kierować przy zdrowym odchudzaniu. Ważne jest dbanie o nawodnienie, jedzenie większej liczby posiłków i ograniczenie spożywanych porcji. Pisaliśmy też o gubieniu zbędnych kilogramów przez Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Podawaliśmy też, w jaki sposób schudła Maryla Rodowicz. 

Magda Gessler

Źródło: abczdrowie.pl, poradnikzdrowie.pl