Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Nie zgadniecie, kto szykował jedzenie na przyjęcie komunijne córki Cichopek. Trudno uwierzyć

Nie zgadniecie, kto szykował jedzenie na przyjęcie komunijne córki Cichopek. Trudno uwierzyć

Komunia u Kasi Cichopek
Instagram/katarzynacichopek, canva/Zuberka

Komunia nie u wszystkich znanych osób odbywa się w restauracji. Katarzyna Cichopek zorganizowała rodzinne spotkanie we własnym domu. Celebrytka podjęła się nawet przygotowania kilku potraw. Jej córka po jednym przyjęciu udała się na kolejną imprezę — tym razem z tatą i pozostałymi członkami rodziny.
 

Skromne przyjęcie komunijne u Cichopek

Szczegóły celebracji ważnego dnia Helenki, córki Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, dotarły do wiadomości portalu Plotek za pośrednictwem informatora z otoczenia gwiazdy. Wynikało z nich, że najważniejsza będzie uroczystość kościelna:

Przyjęcie odbędzie się w domu i zostanie zorganizowane rodzinnymi siłami. Kasia robi sałatki, mama piecze ciasta. Będzie skromnie i bez przepychu. Wychodzą z założenia, że ważniejszy jest wymiar duchowy niż materialny. Marcin Hakiel po obiedzie u mamy zabierze córkę na spotkanie z jego rodzicami 

— czytamy w artykule poświęconym temu tematowi.

Takie podejście jest godne pochwały. Wydarzenia religijne, jakim jest komunia, wymaga zachowania właściwego charakteru późniejszego spotkania.

Pierwsze polskie maliny już w sprzedaży. Ceny jak za złoto

Komunia z dwiema imprezami

Osobne spotkanie z ojcem, w którym córka Cichopek wzięła udział po obiedzie z mamą i jej stroną rodziny, nie jest zaskakujące. Para rozstała się w trudnych okolicznościach i taki sposób świętowania wydaje się naturalnym wyborem.

Spotkania przebiegły w przyjaznej atmosferze, a podczas uroczystości Helenka czuła się swobodnie i jak pisze Plotek „nie krępowała się zamieszaniem wokół jej osoby”. Rodzice podjęli zatem słuszną decyzję.

Komunia u Cichopek jako wzór

Domowe przyjęcia komunijne to w dobie rosnących cen organizacji spotkań w lokalach dla wielu osób jedyna opcja na kontynuowanie celebracji we wspólnym gronie. Decyzja Cichopek pokazuje, że taka postawa wcale nie jest błędna.

Na naszej stronie znajdziecie przepisy, które doskonale się sprawdzą na domowym spotkaniu z okazji komunii. Polecamy przede wszystkim znakomity rosół królewski oaz tradycyjne gołąbki przyrządzane według receptury siostry Anieli. Sprawdźcie też prosty patent na biszkopt — podstawę każdego smakowitego tortu.

Tort z okazji komunii.png
canva/wideonet

Źródło: se, o2

Tagi: Obiad Kuchnia