Smakosze.pl
obraz 2021-06-26 184845

tiktok.com/@lauralove5514

Gotujący 3-latek hitem Internetu

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

3-letni Carter zasłynął niedawno ze swojej pasji do gotowania, którą można oglądać na nagraniach na YouTube. Chłopiec bez najmniejszego problemu jest w stanie przygotować obiad dla całej swojej rodziny. Niektórzy jednak obawiają się o jego bezpieczeństwo - dziecko samo kroi produkty, czy wrzuca ryż do wrzątku.

Małym dzieciom warto już od najwcześniejszych lat pokazywać tajniki gotowania - dzięki temu rozwijają się i może w przyszłości staną się doskonałymi szefami kuchni, którzy osiągną ogromny sukces.

Historia pewnego trzylatka pokazuje, że nawet w tak młodym wieku można zostać nie tylko zdolnym kucharzem, lecz również wielką gwiazdą Internetu. Filmy z jego udziałem są oglądane setki tysięcy razy.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Chłopiec, który sam zrobi obiad

Jesteśmy przyzwyczajeni do wielkiej troski o swoje pociechy, dlatego długo nie pozwalamy im robić zadań, wobec których jeszcze nie dojrzeli. Młody Carter może sobie pozwolić jednak na znacznie większą samodzielność.

Trzylatek całkowicie sam smaży mięso z kurczaka na rozgrzanym ogniu, kroi surową pierś z kurczaka bez żadnego grymasu na twarzy, czy miesza zawartość patelni, stojącej na rozgrzanym gazowym palniku.

Projekt bez tytułu - 2021-06-26T170905.525

Fundacja Biedronka wspiera starsze osoby kwotą 150 zł na zakupy

CZYTAJ DALEJ

Niektórzy obawiają się, że może sobie zrobić krzywdę. Argumentują swoje słowa jego niekiedy nieskoordynowanymi ruchami, czy brakiem odpowiedniej siły w rękach, która pozwoliłaby mu utrzymać ciężkie przedmioty.

Mama uspokaja przestraszonych widzów

Jak wspomina mama Cartera, chłopiec do 3 roku życia miał zakaz samodzielnego używania kuchenki gazowej, a wszelkie czynności wymagające skupienia i uwagi, były wielokrotnie powtarzane. Jak podaje jego mama, dziecko zaczęło gotować już w wieku nieco ponad jednego roku - w tym wieku niektóre dzieci zaczynają chodzić.

2-latek upiekł sobie tort urodzinowy

W Internecie nie brakuje niesamowitych historii uzdolnionych dzieci. Chłopiec o imieniu Roman mając 27 miesięcy, zdołał zrobić dla siebie tort urodzinowy, co zostało udostępnione w sieci. Internauci oszaleli na jego punkcie.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia, po których zmarło niemowlę w niemieckim szpitalu. Ten tekst poświęcony został doskonałej recepturze na zapiekanego w serowo-śmietanowym sosie kalafiora.

Doświadczenia tak małych dzieci pokazują, że można dać im znacznie więcej swobody, niż wiele osób myśli. Nie można oczywiście zapomnieć jedynie o opiece i nadzorze, gdyż wpadkom i pomyłkom ulegają nawet doświadczeni kucharze.

obraz 2021-06-26 192019

Źródło: Screen filmu z kanału Ayla Jalyn Vlogs na YouTube

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: mamadu.pl; rmf.fm

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >