Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Gwiazda Googlebox zrobiła aferę w restauracji. Wszystko przez okropne znalezisko w sałatce

Gwiazda Googlebox zrobiła aferę w restauracji. Wszystko przez okropne znalezisko w sałatce

Sylwia Bomba skrytykowała sałatkę
canva/Yana Gayvoronskaya; IG/sylwiabomba

Restauracje czasami popełniają błędy. Jeden przytrafił się niedawno lokalowi, do którego udała się Sylwia Bomba. Gwiazda Googlebox skomentowała sprawę na swoim Instagramie. Nie kryła rozczarowania.
 

Niespodzianka w restauracyjnej sałatce

Restauracyjne wpadki mogą się zdarzyć nawet najlepszym szefom kuchni. Warto w takich sytuacjach zgłaszać swoje zastrzeżenia managerowi sali. Jednak trzeba być pewnym, że rzeczywiście nasza interwencja jest wymagana.

Sylwia Bomba odwiedziła ostatnio restaurację w Iławie. W położonym nieopodal jeziora Mały Jeziorak lokalu Stary Tartak zamówiła sałatkę, która nie spełniła jej oczekiwań. Reakcja obsługi ją zaskoczyła. Dlaczego? Wyjaśniamy w dalszej części artykułu.

Restauracja nie zawsze popełnia błąd.jpg
canva/Ivan-balvan
Wsyp 2 opakowania do ciasta na naleśniki. Wyjdą lekkie niczym obłok

Bomba nie zgadza się z oceną restauracji

Gdy gwiazda Goooglebox zobaczyła robaka w swoim daniu, od razu zgłosiła ten fakt managerowi Starego Tartaku. Ten jednak jej zdaniem zachował się niewłaściwie, gdyż nie uzyskała przeprosin.

Bomba opublikowała więc wideo na swoim Instagramie:

Zapłaciłam za sałatkę z robakiem. Pan manager nie powiedział: »przepraszam«, tylko cały czas uparcie twierdził, że to moja wina, bo jedząc, nie zauważyłam, jak robak wpadł do sałatki, wykąpał się w sosie i zakopał się pod sałatę - opwiadała o zajściu celebrytka.

Sałatka kosztowała aż 39 złotych, ale jest lato i opisana sytuacja rzeczywiście mogła mieć miejsce.

Restauracja reaguje na rewelacje Bomby

Portal Plejada, który relacjonował zajście, poprosił właścicieli lokalu o komentarz w tej sprawie. Wyjaśnili oni, że celebrytka wybrała miejsce na tarasie, które latem wiąże się z ryzykiem:

Na Mazurach o tej porze roku mamy duże ilości much, os oraz wszelkiego rodzaju innych owadów, które rzeczywiście czasem mogą usiąść i znaleźć się w jedzeniu gości - cytuje portal.

Czy takiej sytuacji obsługa restauracji może zapobiec? Warto samodzielnie dopowiedzieć sobie na to pytanie.

Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy na sałatki. Spróbujcie koniecznie oryginalnego greckiego rarytasu z fetą. Być może skusi was też nietuzinkowa sałatka szopska.

Sylwia Bomba niezadowolona z sałatki.jpg
canva/NAimage

Źródło: Plejada