Lidl przygotował niespodziankę
Marek BAZAK/East News

Jakie hity znajdziemy dziś na półkach Lidla?

Lidl doskonale wie co zrobić, aby przyciągnąć jak najwięcej ludzi do swoich sklepów. Tylko do końca dzisiejszego wieczoru można zakupić tanie produkty z dwóch okazji. W Lidlu obowiązuje tania sobota, a także kończy się promocja, która obowiązuje od czwartku.

Lidl pozwala swoim klientom na niesamowite oszczędności, które możliwe są tylko w niemieckiej sieci sklepów. Tania sobota daje nawet 52% obniżki cen, co jest zdecydowanie wyjątkową ofertą. Dzięki niej kupisz chociażby tani schab oraz pyszne truskawki.

Sieć Lidl musi cały czas dodawać kolejne promocje, ponieważ konkurencja na rynku sklepów jest ogromna. Utrzymanie stałych konsumentów również wymaga ogromu pracy, stąd oferowane są poniższe rabaty dla wszystkich. Niektóre są tak dobre, że ciężko przejść obok nich obojętnie.

Lidl ma wielkie zniżki

Rodzinna impreza zbliża się wielkimi krokami i obiecałeś przygotować na nią jakieś smakołyki? Warto zaprezentować swoje zdolności robiąc domowe steki. Kup antrykot lub rostbef, pakowane próżniowo marki Rzeźnik za29,99 zł za kilogram. Oferta ta obowiązuje tylko do końca dzisiejszego dnia.

Do końca dnia można kupić borówki amerykańskie w wyjątkowo niskiej cenie 7,99 zł za 250 gramowe opakowanie. Takie promocje skłaniają do prowadzenia zdrowego trybu życia - w końcu nie potrzeba dużych pieniędzy, aby kupować doskonałej jakości i wartościowe owoce.

Co robić, żeby kotlety schabowe nie wyszły twarde?Co robić, żeby kotlety schabowe nie wyszły twarde?Czytaj dalej

Chcesz poznać więcej ciekawych wiadomości ze świata kulinariów? Sprawdź ten artykuł, w którym zdradzamy, ile zarabiają kucharze pracujący dla Magdy Gessler. W tym tekście z kolei prezentujemy najniebezpieczniejszy ser świata, który, według niektórych ludzi, może wywoływać groźne choroby.

Jeśli uwielbiasz jogurty naturalne, warto udać się do najbliższego Lidla. Jogurt naturalny marki Zott kosztuje dzisiaj jedynie 0,92 za sztukę - wystarczy kupić 4 sztuki o wadze 180 gramów, a dwie dostaniesz za darmo.

Tania sobota w Lidlu

Tania sobota to kolejna nazwa na ciekawe rabaty. Schab wieprzowy bez kości, w plastrach, XXL wyprodukowany przez firmę Rzeźnik kosztuje jedynie 8,95 złotych za 700 gramowe opakowanie. Taka ilość schabu w zupełności wystarczy do zrobienia obiadu dla całej rodziny.

Lidl

Źródło: Marek BAZAK/East News

Na deser po takim posiłku warto wybrać coś lżejszego od ciasta czy czekolady. Dlatego polecamy truskawki, które do końca dzisiejszego dnia kosztują tylko 4,79 złotych za opakowanie o wadze 500 gramów. Taka okazja zdarza się bardzo rzadko.

Jeśli preferujesz dzisiaj na obiad rybę, Lidl także dla ciebie ma coś atrakcyjnego. Świeży pstrąg tęczowy patroszony kosztuje jedynie 1,99 zł za 100 gramów - wcześniej kosztował 2,59 zł. Taka obniżka daje aż 23% tańszej sumy.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł