Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Kim jest żona Roberta Makłowicza?
Adam Moskal
Adam Moskal 25.03.2022 23:02

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

obraz 2021-06-14 124845
TRICOLORS/East News

Robert Makłowicz rzadko pokazuje się wraz ze swoją żoną, Agnieszką Makłowicz - od prawie 30 lat małżeństwa, na oficjalnych uroczystościach pojawili się razem kilka razy. Dlatego wielkie emocje wywołała ich obecność w Pytaniu na śniadanie, gdzie omawiali swoje życie rodzinne. Wreszcie fani mogli sprawdzić, jak wspólnie prezentują się na małym ekranie.

Robert Makłowicz jest uwielbiany nie tylko za swoją obszerną wiedzę kulinarną czy kulturową. Fani pokochali go za charakterystyczny sposób bycia, a także niekonwencjonalny humor, którym potrafi zarazić każdego.

Na przestrzeni lat charakterystyczne stało się też dla niego wycofanie medialne w kontekście prywatnego życia. Znawca kuchni unika ujawniania informacji o swojej rodzinie. W końcu postanowił jednak uchylić rąbka tajemnicy.

MjAyMTA2YgsgGztnbklvHmNDbz0oEGFINFt3dm4FdV45Vis9LVc DzEWYzMzRz0LNgljJC0dLBooVjtlblYkGTEVLC1uVyAIJB1iNSQGfAgjTXR5JAEpWGxNezV4HywIJ0xgNSNXKFl5Gn1sJVR9SDw
Robert Makłowicz wraz z żoną

Źródło: TVP, "Pytanie na śniadanie"

Żona Roberta Makłowicza

Agnieszka Makłowicz została żoną Makłowicza w 1991 roku, a ceremonia ślubna odbyła się w Armenii. Jest absolwentką Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na PWSFTviT w Łodzi i podobnie jak jej mąż, także pracowała w telewizji. Rok po uroczystości na świat przyszedł ich pierwszy syn Mikołaj, który obecnie współpracuje z ojcem w sklepie winiarskim w Krakowie.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej

Po czterech latach urodził się drugi syn Ferdynand, jednak finalnie wybrał inną ścieżkę życiową i zdecydował się na karierę prawniczą. Agnieszka Makłowicz jest największą miłością Makłowicza, co pokazuje ich szczęśliwa relacja.

Żona Makłowicza przekonała go do zostania ekspertem kulinarnym

Co ciekawe, to właśnie ona stoi poniekąd za jego sukcesem. Zanim stał się sławny na całą Polskę, Agnieszka doradziła mu, że może wykorzystać swoje zdolności jak ekspert kulinarny, który występuje przed kamerami.

Na naszej stronie można znaleźć wiele ciekawych wieści ze świata kulinariów. W tym artykule zdradzamy, dlaczego ceny w lokalach gastronomicznych wzrosły w ostatnim czasie. Ten tekst poświęcony został przepisowy na najzdrowszy rosół, który nie zawiera mięsa, więc każdy może się nim raczyć.

Jak widać, kariera Makłowicza cały czas się rozwija, lecz od lat związany jest z produkowaniem ciekawych filmów o gotowaniu i przeszłości miejsca, w którym aktualnie nagrywany jest odcinek. Nawet rozstanie z telewizją nie sprawiło mu żadnych kłopotów.

Małżeństwo Makłowiczów nie lubi błysku fleszy

Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że pary w show biznesie uwielbiają rozmawiać z dziennikarzami portali plotkarskich, ujawniając prywatne sekrety, które wywołują skandale. Makłowiczowie są tego całkowitym przeciwieństwem.

W ciągu całego swojego związku pokazali się razem na ważnych uroczystościach zaledwie kilka razy, a pytani przez ciekawskich redaktorów o ich życie poza tym, co widzimy przez kamerę, wolą nie odpowiadać.

EN 01184726 9684
Robert Makłowicz z żoną

Źródło: TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: pudelek.pl

Zapraszamy na nasz Instagram