Smakosze.pl
Robert Makłowicz

TRICOLORS/East News

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

9 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Robert Makłowicz rzadko pokazuje się wraz ze swoją żoną, Agnieszką Makłowicz - od prawie 30 lat małżeństwa, na oficjalnych uroczystościach pojawili się razem kilka razy. Dlatego wielkie emocje wywołała ich obecność w Pytaniu na śniadanie, gdzie omawiali swoje życie rodzinne. Wreszcie fani mogli sprawdzić, jak wspólnie prezentują się na małym ekranie.

Robert Makłowicz jest uwielbiany nie tylko za swoją obszerną wiedzę kulinarną czy kulturową. Fani pokochali go za charakterystyczny sposób bycia, a także niekonwencjonalny humor, którym potrafi zarazić każdego.

placki ziemniaczane z serem

Niezwykły sposób na placki ziemniaczane bez smażenia i bez pieczenia

CZYTAJ DALEJ

Na przestrzeni lat charakterystyczne stało się też dla niego wycofanie medialne w kontekście prywatnego życia. Znawca kuchni unika ujawniania informacji o swojej rodzinie. W końcu postanowił jednak uchylić rąbka tajemnicy.

MjAyMTA2YgsgGztnbklvHmNDbz0oEGFINFt3dm4FdV45Vis9LVc DzEWYzMzRz0LNgljJC0dLBooVjtlblYkGTEVLC1uVyAIJB1iNSQGfAgjTXR5JAEpWGxNezV4HywIJ0xgNSNXKFl5Gn1sJVR9SDw

Robert Makłowicz wraz z żoną

Źródło: TVP, "Pytanie na śniadanie"

Żona Roberta Makłowicza

Agnieszka Makłowicz została żoną Makłowicza w 1991 roku, a ceremonia ślubna odbyła się w Armenii. Jest absolwentką Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na PWSFTviT w Łodzi i podobnie jak jej mąż, także pracowała w telewizji. Rok po uroczystości na świat przyszedł ich pierwszy syn Mikołaj, który obecnie współpracuje z ojcem w sklepie winiarskim w Krakowie.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej

Po czterech latach urodził się drugi syn Ferdynand, jednak finalnie wybrał inną ścieżkę życiową i zdecydował się na karierę prawniczą. Agnieszka Makłowicz jest największą miłością Makłowicza, co pokazuje ich szczęśliwa relacja.

sklep

Jakie produkty zostały w ostatnim czasie wycofane przez GIS?

CZYTAJ DALEJ

Żona Makłowicza przekonała go do zostania ekspertem kulinarnym

Co ciekawe, to właśnie ona stoi poniekąd za jego sukcesem. Zanim stał się sławny na całą Polskę, Agnieszka doradziła mu, że może wykorzystać swoje zdolności jak ekspert kulinarny, który występuje przed kamerami.

Na naszej stronie można znaleźć wiele ciekawych wieści ze świata kulinariów. W tym artykule zdradzamy, dlaczego ceny w lokalach gastronomicznych wzrosły w ostatnim czasie. Ten tekst poświęcony został przepisowy na najzdrowszy rosół, który nie zawiera mięsa, więc każdy może się nim raczyć.

Jak widać, kariera Makłowicza cały czas się rozwija, lecz od lat związany jest z produkowaniem ciekawych filmów o gotowaniu i przeszłości miejsca, w którym aktualnie nagrywany jest odcinek. Nawet rozstanie z telewizją nie sprawiło mu żadnych kłopotów.

Małżeństwo Makłowiczów nie lubi błysku fleszy

Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że pary w show biznesie uwielbiają rozmawiać z dziennikarzami portali plotkarskich, ujawniając prywatne sekrety, które wywołują skandale. Makłowiczowie są tego całkowitym przeciwieństwem.

W ciągu całego swojego związku pokazali się razem na ważnych uroczystościach zaledwie kilka razy, a pytani przez ciekawskich redaktorów o ich życie poza tym, co widzimy przez kamerę, wolą nie odpowiadać.

EN 01184726 9684

Robert Makłowicz z żoną

Źródło: TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: pudelek.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Tagi:

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Po 46 latach musi zamknąć swoją piekarnię. Powód złapie za serce każdego

Czytaj więcej >
Gessler apeluje do Polaków

Show-biznes od kuchni

Gessler apeluje do wszystkich Polaków. Chodzi o inflację i ceny jedzenia

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Odwiedził luksusowa restaurację Okrasy. Wyjawił, czy warto aż tyle płacić za obiad

Czytaj więcej >
magda gessler aukcja wośp

Show-biznes od kuchni

Gessler wystawiła na aukcję WOŚP Łomotanie Faworków. Zwycięzcę czeka nie lada gratka

Czytaj więcej >
okrasa

Show-biznes od kuchni

Niebywałe, co Okrasa wystawił do licytacji na WOŚP. Każdy smakosz byłby wniebowzięty

Czytaj więcej >
restauracja Piotra Adamczyka

Show-biznes od kuchni

Luksus dla wybranych? Tyle zapłacimy za talerz rosołu w restauracji Piotra Adamczyka

Czytaj więcej >