Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Lidl poszedł na całość. Produkty tańsze nawet o 50%, tłumy ruszą do sklepów
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 23.05.2024 11:09

Lidl poszedł na całość. Produkty tańsze nawet o 50%, tłumy ruszą do sklepów

Lidl
Fot. Arkadiusz Ziolek/East News

Lidl przygotował promocje, które ściągną do sklepów tłumy klientów. Wszystko przez ceny niższe nawet o 50%. Co warto kupić w Lidlu od dziś aż do soboty? Podpowiadamy w artykule poniżej.

Lidl obniża ceny mięsa

W Lidlu kupimy taniej mięso z indyka, które od czwartku do soboty kosztuje 13,99 zł.kg. Filet z piersi indyka XXL jest tańszy aż o 43%. Wcześniej trzeba było za to mięso zapłacić 24,90 zł/kg. Cena boczku bez kości też jest warta uwagi. Mięso kupimy za 13,99 zł/kg. Lidl przygotował też promocje1+1 gratis na mięso mielone wieprzowe.

 400-gramowe opakowanie jest sprzedawane z kuponem Lidl Plus. Dziennie można dostać 2 opakowania gratis na kupon. Cena mięsa w tej promocji to 8,99 zł za opakowanie. Lidl pomyślał też o miłośnikach grillowanych kiełbas. Teraz kiełbasę w dużej, 1-kilogramowej paczce można kupić za 9,90 zł. 

kiełbasa
Fot. Canva/arfo
To ciasto jest tak dobre, że mogłabym je jeść non stop. Lepiej od razu przygotuj dwie blaszki

Masło w Lidlu 50% taniej

Tylko w czwartek 23 maja w Lidlu kupimy masło aż o 50% taniej. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest zakup trzech kostek masła. Wówczas za jeden produkt płacimy 2,99 zł. Cena masła przed obniżką to 5,99 zł/ opakowanie. Lidl wprowadził tu limit dzienny 3 opakowań na kupon.

Natomiast do soboty, czyli do 25 maja kupimy 30 sztuk jajek, Złota Nioska, wielkość M, klasa A w cenie 15,49 zł. Oznacza to, że za jedno jajko zapłacimy tylko 52 grosze. Warto zwrócić też uwagę na plastry gotowane z piersi kurczaka. Wędlinę kupimy po zeskanowaniu aplikacji Lidl Plus. Za produkt zapłacimy 4,99 zł, przy zakupie dwóch produktów. To aż o 66% taniej niż wcześniej.

Tańsze owoce i warzywa w Lidlu

Jeśli lubicie owoce, kupcie 125-gramowe opakowanie jeżyn. Teraz zapłacimy za nie 5,99 zł. To aż o 40% taniej niż wcześniej, kiedy cena wynosiła 9,99 zł. Warto w Lidlu kupić też polskie jabłka. Za kilogram owoców zapłacimy 2,99 zł, to o 33% taniej niż zazwyczaj. Natomiast pomarańcze kosztują 5,99 zł/kg. Poprzednia cena cytrusów to 8,99 zł/kg.

W Lidlu bakłażan kosztuje teraz 5,99 zł/kg. To cena po aktywowaniu kuponu i zeskanowaniu aplikacji. Dzienni można kupić 3 kg bakłażanów. Ciekawą ofertą jest też młoda polska kapusta. Warzywo jest tańsze aż o 50%. Zapłacimy za nie 3,99 zł, zamiast 7,99 zł. Pomidory polskie malinowe kosztują 6,99 zł/kg. Są tańsza aż o 53%. Wcześniej kosztowały 14,99zł/kg. Pisaliśmy o tym, jak upiec chleb bez mąki. Podawaliśmy przepis na szybką sałatkę z kapusty i jajek bez majonezu. 

pomidory
Fot. Canva/Radoslaw Kozik

Źródło: lidl.pl