Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Restauracje > Poszedł do najgorszej restauracji w Zakopanem. Szok co znalazł w jedzeniu

Poszedł do najgorszej restauracji w Zakopanem. Szok co znalazł w jedzeniu

Najgorsza restauracja w Zakopanem
Screen z filmu na kanale TikTok ciotki

Restauracje w turystycznych lokalizacjach często mają negatywne opinie. Jeden z tiktokerów postanowił sprawdzić, czy niska ocena lokalu w Zakopanem jest uzasadniona. Miał nadzieję, że jakość potraw się poprawiła. Niestety zawiódł się — jedno z dań zawierało włos.
 

Niska opinia restauracji w Zakopanem

Choć opinie w Mapach Google nie zawsze są dobrym wyznacznikiem jakości jedzenia w restauracji, te szczególnie niskie mogą być sugestią, by zmienić miejsce, do którego chcemy udać się na posiłek. Twórcy internetowi jednak czasem kuszą się na przetestowanie możliwości kuchni w takich miejscach.

Jeden z tiktokerów sprawdził, jak smakują potrawy w lokalu przy Wielkiej Krokwi w Zakopanem. W momencie, gdy się tam wybrał, restauracja miała ocenę 1,5 w serwisie Google'a. Czy była zasłużona?

Nikt nie robi szarych klusek jak Magdalena. Jej sekret tkwi w ziemniakach

Jak smakowało jedzenie w restauracji z niską oceną?

Twórca internetowy publikujący na TikToku pod nazwą @ciotki skusił się na zupę z kluskami z ciasta lanego oraz oscypka z żurawiną. Dania niestety nie zrobiły na nim dobrego wrażenia. Podane w jednorazowych naczyniach przysmaki, były też dalekie od ideału w kwestii smaku.

Zupa pomidorowa była kwaśna i niespecjalnie doprawiona, a serwowane w niej kluski okazały się gumowate. Podobną konsystencję miał też oscypek, po którym jednak zazwyczaj spodziewamy przyjemnie ciągnącej się konsystencji. Kroplę, która przelał czarę goryczy, stanowiła podana do niego żurawina.

Restauracja serwuje żurawinę z włosem

Podanie potrawy, w której obecne są włosy czy inne „dodatki” wskazujące na niehigieniczne przygotowanie nie powinno mieć miejsca w żadnej restauracji. Wszystko wskazuje na to, że twórca nie doczekał się rekompensaty czy nawet wymiany dań. Być może, ze względu na ich wątpliwy smak, nawet nie zgłosił nieprawidłowości obsłudze, godząc się z utratą pieniędzy.

Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy na danie kuchni polskiej. Spróbujcie koniecznie słodziutkiej pomidorówki, która z pewnością przypadnie do gustu wybrednym domownikom. Być może skuszą was też pyszne placki ziemniaczane.

Źródło: TikTok/ciotki