Smakosze.pl
Ślimak w burgerze z McDonald's

Facebook

Przykra niespodzianka w burgerze z McDonald's

24 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Dominika Mika

Udostępnij:

Choć powszechnie wiadomo, że jedzenie fast foodów może zaszkodzić, parę z Anglii już sam widok burgera z McDonald's przyprawił o mdłości. Wszystko za sprawą nietypowego dodatku, na który nikt z klientów nie chciałby trafić. Okazało się, że w zamówionej przez parę kanapce znajdował się żywy ślimak.

Jedzenie z restauracji McDonald's na całym świecie wciąż cieszy się ogromną popularnością. Ludzie decydują się na te szybkie i tanie przekąski przeważnie, gdy są w drodze i szukają, czegoś, co będzie smaczne i niedrogie.

Choć McDonald's cały czas stara się zmieniać, wprowadzając coraz więcej ekologicznych rozwiązań i wegetariańskich opcji jedzeniowych, wciąż nie uchodzi za restaurację, w której można zjeść zdrowo.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Co para z Anglii znalazła w swoim zamówieniu z McDonald's?

Choć jedzenie z McDonal's nie uznawane jest za szczególnie odżywcze, Aimee Welch i jej chłopak Josh Bakin, nie spodziewali się, że w swoim zamówieniu znajdą coś, co całkowicie zniechęci ich do jedzenia w fast foodach.

Para z Anglii kupiła w restauracji hamburgery i nuggetsy z kurczaka, po czym zadowolona z zakupów wróciła do domu, by tam spożyć posiłek. Kiedy jednak Josh wyciągnął swojego burgera z opakowania, dostrzegł nietypową rzecz.

Wycofują skażoną kaszę

Gis wycofuje kaszę skażoną pozostałościami pestycydu

CZYTAJ DALEJ

W pierwszej chwili pomyślał, że trafił na niechcianego pikla, który często dodawany jest do zamówienia. Dopiero po paru sekundach zorientował się, co ma przed oczami.

Kiedy do Josha dotarło, że w kanapce, znajduje się żywe stworzenie, w pierwszym odruchu, postanowił ściągnąć je z burgera. Dopiero wtedy zorientował się, że jego w posiłku zamiast pikla jest ślimak.

– Śluz był na serze i sałacie. Przyjrzeliśmy się bliżej i… to był ślimak - powiedziała Aimee w rozmowie z "StokeonTrentLive". Dodała również: – Zrobiło mi się niedobrze. Josh był w szoku i całkiem stracił apetyt.

Ślimak w burgerze z McDonald's

Ślimak w burgerze z McDonald's

Źródło: Facebook

Jaką rekompensatę zaproponował McDonald's?

Aimee Welch i Josh Bakin zdecydowali się napisać w tej sprawie do oddziału, w którym zakupili burgera. Restauracja McDonald's przeprosiła za incydent, jednak zaznaczyła, że nie ma żadnych dowodów na to, by ślimak dostał się do burgera w restauracji.

W ramach rekompensaty zaoferowano parze jedynie kupony i zwrot 5 funtów za burgera. W mailu poproszono również o wysłanie ślimaka do centrali McDonald's, by można było przeprowadzić dalsze dochodzenie, a następnie przekazać laboratorium technologii żywności.

Aimee Welch twierdzi jednak, że ​koperta, w którą mieli spakować ślimaka, i która miała być opłacona przez sieć, nigdy do nich nie dotarła. Podkreśliła przy tym, że ślimak wciąż znajduje się w jej sypialni w torbie z kanapkami.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: O2

Zapraszamy na nasz Instagram

Dominika MikaAutor

Redaktorka portalu smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Ile zarabiają w gastronomii?

Restauracje

Ile można zarobić w gastronomii?

Czytaj więcej >

Restauracje

Zapadła decyzja ws. restauracji, która otworzyła się w trakcie lockdownu

Czytaj więcej >
Restauracje nie chcą ich sprzedawać

Restauracje

Kelnerzy nie chcą ich sprzedawać. Absurd w polskich restauracjach

Czytaj więcej >
Polacy w restauracji

Restauracje

Największe grzechy Polaków w restauracjach

Czytaj więcej >
Okropne zachowanie kelnera

Restauracje

Okrutne zachowania kelnera w restauracji

Czytaj więcej >
Nastolatek nie spodziewał się ataku

Restauracje

Nagły atak ptaka na jedzącego nastolatka

Czytaj więcej >