Smakosze.pl
Magda Gessler na sesji ślubnej

instagram.com/magdagessler_official

Ślubna fotografia Magdy Gessler

15 Maja 2021

Autor tekstu:

Redakcja smakosze.pl

Udostępnij:

Magda Gessler jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości telewizyjnych w Polsce - "Kuchenne Rewolucje" i inne liczne programy przyczyniły się do jej sukcesu. Niedawno postanowiła podzielić się ze swoimi fanami swoją ślubną fotografią. Co ciekawe, już wtedy była w swojej pierwszej ciąży.

Magda Gessler ma niesamowicie bliski kontakt ze swoimi fanami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych restauratorka praktycznie każdego dnia komunikuje się z internautami, którzy ochoczo wchodzą w dyskusje z nią, lub innymi komentującymi. 

Jednym z najczęściej wykorzystywanych przez nią portali jest Instagram, na którym nierzadko publikuje swoje prywatne zdjęcia. Tym razem postanowiła przypomnieć wszystkim kawałek swojej przeszłości i zamieściła zdjęcie ze swojej sesji ślubnej.

Magda Gessler w sukni ślubnej

Na widocznym powyżej zdjęciu widać zakochanych Magdę Gessler oraz Volkharta Müllera, jej pierwszego męża. Gessler ubrana jest w białą, lekko opinającą suknię, ozdobioną delikatnymi haftami, białe rajstopy oraz połyskujące buty na niewielkim obcasie. 

Na twarzach obojga doskonale widać szerokie uśmiechy, a silne i radosne objęcia pokazują jak wielkim uczuciem siebie darzyli. Pewnym zaskoczeniem może być dla niektórych kolor włosów Gessler - wtedy gwiazda TVN'u nie była jeszcze blondynką. 

Sesja ślubna po ślubie

Jak wspomina Gessler we wpisie pod zdjęciem, młodzi zakochani zapomnieli zupełnie o konieczności zrobienia sesji ślubnej przed samym ślubem. Dlatego powyższe zdjęcie zostało wykonane dwa tygodnie po uroczystości, a także w zaawansowanej ciąży, którą widać pod wypukłą suknią.

Nasz portal pełen jest innych ciekawych informacji kulinarnych, które mogą przypaść tobie do gustu. Przeczytaj ten artykuł, w którym przekazujemy wieści o nowym programie kulinarnym na Polsacie. W tym tekście  zdradzamy najlepszy przepis na banalnie prosty biszkopt.

Gessler dodaje, że nigdy nie zapomni zapachu, jaki towarzyszył jej tamtego dnia. Powietrze drgające pod wpływem 35 stopni Celsjusza było przepełnione aromatem lilii i perfum, którymi małżonkowie z pewnością byli obficie spryskani. Fotografia została zrobiona w Madrycie na początku maja. 

Źródło: Screen zdjęcia Magdy Gessler zamieszczonego na profilu @magdagessler_official na Instagramie

Kim był Volkhart Müller?

Jak podaje magazyn "Viva!", Müller był popularnym dziennikarzem z Niemiec, który przeprowadzał także fotoreportaże. W swoim życiu zdołał, między innymi, sportretować hiszpańską rodzinę królewską, a także dekonspirować nazistów, ukrywających się w Hiszpanii pod władzą generała Franco.

Fani Gessler nie szczędzili ciepłych i radosnych słów, które pokazują, jak wielką sympatię mają wobec niej. Przepiękne zdjęcie, widać w nim tyle uczucia, miłości. Łezka się w oku kręci - napisała jedna z komentujących. A co ty sądzisz o ślubnym zdjęciu Gessler? Daj nam znać na naszym Facebooku.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: plejada.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Redakcja smakosze.plAutor

Redakcja smakosze.pl każdego dnia serwuje najlepsze przepisy na potrawy rozpływające się w ustach. Codziennie dostarczamy też najpikantniejsze plotki ze świata kulinarnego showbiznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Kanapka

Show-biznes od kuchni

Oburzające zdarzenie w Pendolino. Poseł dostał spleśniałe kanapki

Czytaj więcej >
Eleganckie danie

Show-biznes od kuchni

Ile kosztują potrawy w restauracji Kuby Wojewódzkiego?

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Justyna Żyła napisała kulinarnego e booka. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem

Show-biznes od kuchni

Już wiadomo kiedy wystartuje nowe kulinarne show

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała pierwsze fragmenty nowego sezonu Kuchennych Rewolucji

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem kulinarnym

Show-biznes od kuchni

Nowy kulinarny program na antenie Polsatu - znamy datę

Czytaj więcej >