Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Szał w Lidlu. Właśnie rzucili luksusowy sprzęt, cena tak niska, że ciężko uwierzyć

Szał w Lidlu. Właśnie rzucili luksusowy sprzęt, cena tak niska, że ciężko uwierzyć

Lidl ma robota kuchennego
WikimediaCommons/Aw58, CC BY-SA 4.0

Lidl znowu zaproponował wyjątkową zniżkę na zakup robota kuchennego. W najbliższym czasie wielofunkcyjne urządzenie Monsieur Cuisine Smart będzie tańsze aż o 500 złotych. Wiemy, jak skorzystać z promocji.

Lidl oferuje taniego robota kuchennego

W dyskoncie w wyjątkowej cenie dostępny jest słynny Monsieur Cuisine Smart. Tańszy odpowiednik Thermomixu ze specjalnym kuponem zniżkowym kupimy za jedyne 1999 złotych. Trzeba go pobrać w aplikacji Lidl Plus.

Cena robota jest wyjątkowo atrakcyjna — konkurencyjny sprzęt kosztuje aż o 4 tysiące więcej. Jest wiele powodów, dla których warto się na niego skusić. Piszemy o nich w dalszej części artykułu.

Robot kuchenny Lidla tanio.jpg
canva/pixelshot
Zawsze wkładam 2 liście laurowe do kuchennej szafki. Już dawno zapomniałam o przykrym problemie

Co potrafi robot kuchenny Lidla?

Urządzenie ma aż 11 przydatnych funkcji i ułatwi nam m.in. gotowanie na parze, siekanie, zagniatanie czy przyrządzanie potraw sous vide. Będziemy mogli też precyzyjnie odważyć produkty do przygotowania posiłków, a nawet sterować robotem przy pomocy głosu.

Niewątpliwą zaletą urządzenia jest też dostęp do aż 600 przepisów zgromadzonych w bibliotece i wzbogaconych o instrukcje wideo. Użytkownicy Lidlomixu mogą również pobrać aplikację, która ułatwi zapamiętywanie receptur oraz tworzenie list zakupów.

Jakie dania zrobicie z robotem Lidla?

Na pewno sporą zaletą będzie opcja wyrabiania ciast. Drożdżowe z owocami czy foccacia powstaną o niebo szybciej. Z powodzeniem też przygotujecie niejedną pastę kanapkową.

Na naszej stronie znajdziecie kilka smakowitych pomysłów na dodatki do chleba. Sprawdźcie koniecznie hummus z kalafiorem — zachwyci was delikatnym smakiem. Spróbujcie też prostego smalcu z fasoli.

Pasta kanapkowa z robotem Lidla powstanie szybko.jpg
canva/SlatteryMedia

Źródło: gsmmaniak