Tyle kosztuje świąteczny catering u Wachowicz. 1 rzecz zaskoczy każdego

Święta Wielkanocne to czas, w którym w spotkaniach rodzinnych towarzyszą nam wspaniałe dania i przekąski, w postaci między innymi wypieków. Jednak nie wszyscy mają czas na to, aby ugotować aż tyle potraw. Ewa Wachowicz zatem proponuje catering świąteczny. Jak wyglądają ceny? Będziecie zaskoczeni.
Catering świąteczny od Ewy Wachowicz
Ewa Wachowicz to ekspertka kulinarna, która zasłynęła między innymi dzięki swojemu programowi “Ewa gotuje”, w którym dzieliła się przepisami na smakowite dania ze swoimi odbiorcami. Jako że zbliżają się Święta Wielkanocne, coraz głośniej mówi się o przygotowaniu różnorodnych dań i przekąsek, które najczęściej możemy spotkać na wielkanocnym stole. Jednak nie wszyscy mają czas na to, aby spędzić w kuchni cały dzień. Niektórzy zatem decydują się na zakupienie cateringu świątecznego.

Taki catering proponują sławni eksperci kulinarni. Między innymi Ewa Wachowicz, która ma do zaproponowania wiele pysznych dań. Jak wyglądają ceny takich pyszności?
Wyłóż miskę folią i wbij w nią jajko. Po chwili przetrzesz oczy ze zdumieniaCeny cateringu świątecznego od Ewy Wachowicz
W restauracji “Zalipianki” Ewy Wachowicz możemy dokonać zakupu cateringu świątecznego, który ma swojej ofercie wiele smakowitych pyszności w postaci wielkanocnych potraw. Od żurku po wypieki. Jednak jak wyglądają ceny takich rarytasów?
Wspomniany żurek na wędzonce z grzybami kosztuje 40 zł za litr. Drogo? Oceńcie sami.
Z kolei za kilogram surowej białej kiełbasy zapłacimy 50 zł.
Pewnie interesują Was również sałatki, które obowiązkowo muszą znaleźć się na wielkanocnym stole. Mowa oczywiście o sałatce jarzynowej, która również znajduje się w ofercie cateringu od Ewy Wachowicz. Za kilogram takiego przysmaku zapłacimy 60 zł.
Święta nie mogą się również obejść bez bigosu. W cateringu proponowanym przez ekspertkę kulinarną znajduje się ten rarytas i kosztuje 80 zł za kilogram.

Dalsza część tekstu pod filmem.
Jajka w tej samej cenie
Okazuje się, że jajka, które również widnieją w ofercie cateringu świątecznego proponowanego przez Ewę Wachowicz, nie zmieniły swojej ceny w stosunku do poprzedniego roku. Chodzi konkretnie o jajka gotowane w łupinach z cebuli, które kosztują 3 zł za sztukę.
Jak wygląda sytuacja z cenami wypieków? Słodkie przekąski to coś, bez czego wiele osób nie wyobraża sobie spotkania rodzinnego podczas Świąt Wielkanocnych. Jeśli nie macie czasu lub ochoty na gotowanie, to możecie kupić takie przysmaki u Ewy Wachowicz, jednak będziecie musieli liczyć się z niemałym wydatkiem.
Za sernik z lukrem zapłacimy 180 zł za sztukę. Tyle samo kosztuje makowiec z polewą czekoladową.
Do takich przekąsek jak wędlina, pasztet czy ćwikła zdecydowanie pasuje świeży chleb. W cateringu świątecznym Ewy Wachowicz chleb pszenno-żytni na zakwasie z czarnuszką widnieje z kwotą 30 zł za sztukę.
Poza tym kupując pasztet z jałowcem, musimy liczyć się z wydatkiem 50 zł za około 0,5 kg. Za to szynka tradycyjna wędzona kosztuje 90 zł za mniej więcej 1-1,2 kg.
Ceny mogą robić wrażenie, jednak pamiętajmy, że najważniejszy jest doskonały smak.
Sprawdź przepis na jajka w koszulce. Zobacz, jak zrobić ciasto Marcinek.





































