Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > TVN rezygnuje z uwielbianego programu. Widzom może się to nie spodobać

TVN rezygnuje z uwielbianego programu. Widzom może się to nie spodobać

TVN rezygnuje z uwielbianego programu
WikimediaCommons

TVN zmienił ramówkę. Emitowany dotychczas w środowe wieczory program kulinarny dłużej nie będzie wyświetlany. Sprawdziliśmy, dlaczego stacja zdecydowała się na inne tytuły i wiemy, czego spodziewać się w przyszłym sezonie.
 

Niespodziewana zmiana ramówki TVN

Wiele programów w telewizji pojawia się co roku. Widzowie cenią sobie możliwość przyjemnego spędzenia wieczoru, przyzwyczajają się do ich formuły i nierzadko z ogromnym zapałem śledzą wydarzenia.

W przypadku programów kulinarnych często obserwują też pasjonujące zmagania utalentowanych ludzi. Tacy bohaterowie zaskakują kreatywnymi daniami i inspirują do zmian we własnej kuchni. Trudno się więc dziwić, że nowe ramówki nie zawsze są mile widziane.

Gotowanie w tVN.jpg
canva/Sumners Graphics
Jak usunąć nadmiar soli ze śledzi? Od lat korzystam ze sposobu mojej babci

Kulinarny show znika z TVN

„Ugotowani w parach” na antenie stacji gościli od marca do maja tego roku. Seria była próbą reaktywacji programu typu reality show „Ugotowani”, który widzowie TVN mogli śledzić w latach 2010-2018. Tym razem w każdym z odcinków trzy pary rywalizowały o to, która z nich poda najlepszą kolację. Stawką było aż 5 tysięcy złotych.

Program cieszył się sporą popularnością wśród telewidzów. Co środę ponad 700 tysięcy osób zasiadało przed ekranami i kibicowało swoim faworytom. W przyszłym roku entuzjastom tego show nie będzie do śmiechu.

TVN kasuje „Ugotowanych w parach”

Już teraz miejsce kulinarnego show w ramówce TVN zajmuje kolejna edycja „Totalnych remontów Szelągowskiej”. Na wiosnę też nie możemy liczyć na powrót programu.

Na pocieszenie pozostaje podana przez portal Wirtualnemedia.pl informacja, że w ramówce przewidziane zostało miejsce dla opisywanego przez nas wcześniej programu „MasterChef Nastolatki”. W tym formacie uczestnicy rywalizować będą w kulinarnych zadaniach, a w jury zasiądą Dorotą Szelągowską, Michel Moran i Tomaszem Jakubiakiem.

Polecaliśmy wam już przepisy autorstwa dwóch pierwszych kulinarnych osobistości. Maślankowe racuchy oraz pasta kanapkowa z bakłażana z pewnością zachwycą waszych bliskich. Są bardzo smaczne i proste w przygotowaniu.

TVN bez nowych Ugotowanych.jpg
canva/Westersoe

Źródło: wirtualnemedia.pl