Smakosze.pl
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Instagram / @theroyalfamily; Canva / OhmPhotoStock

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

19 Lipca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Księżniczka Charlotte jako jedna z członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej ma dostęp do rozmaitych frykasów. Okazuje się, że 6-latka gustuje w dość nietypowych smakach, jak na swój młody wiek. Mało kto spodziewałby się, że dziecko samo z siebie będzie wybierało ostre przyprawy i oliwki.

Rodzina królewska od dawien dawna wzbudza spore zainteresowanie. Dotyczy to również preferencji kulinarnych. Magazyn Hello! zdradził, jakie potrawy najbardziej lubi księżniczka Charlotte. 6-latka ma niecodzienny gust.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Co najchętniej jada księżniczka Charlotte?

Nie da się ukryć, że już sama przynależność do królewskiej rodziny sprawia, iż cały świat bacznie przygląda się rozmaitym aspektom życia. Oczywiście odnosi się to również do kulinariów. Dziś pod lupę weźmiemy upodobania jedzeniowe księżniczki Charlotte.

Księżniczka Charlotte jest córką księcia Williama i księżnej Kate. W maju skończyła 6 lat. Dziewczynka uwielbia dania takie jak pizza i makarony. Okazuje się, że razem ze swoim bratek Georgem przygotowują tego typu specjały samodzielnie. Jakiś czas temu prezentowaliśmy przepis na fantastyczną pizzę.

Księżna Kate wyznała, że jej pociechy lubią pracę w kuchni z uwagi na fakt, iż mogą sobie pobrudzić wtedy ręce. Jednak największym zaskoczeniem są upodobania smakowe księżniczki Charlotte. Mało które dziecko lubuje się w takich frykasach.

herb-2805224 1920 (1)

Rewelacyjny trick na zmiękczenie kapusty na gołąbki, nie potrzebujesz nawet garnka

CZYTAJ DALEJ

Księżniczka Charlotte ma niecodzienny gust

Zgodnie z doniesieniami portalu Onet, który powołuje się ma magazyn Hello!, księżniczka Charlotte jest wielbicielką ostrych przypraw. Bardzo lubi dania z dodatkiem curry. Warto zauważyć, że jej mama również uwielbia tego typu smakołyki.

Księżniczka Charlotte o wiele lepiej znosi jedzenie ostrych potraw od swojego taty, który gustuje w łagodniejszych specjałach. Jednak to nie koniec zaskakujących wyborów kulinarnych 6-latki.

Małoletnia członkini rodziny królewskiej z miłą chęcią sięga po oliwki. Trzeba przyznać, że dzieci przeważnie wzgardzają takimi smakami. Najwidoczniej księżniczka Charlotte ma bardzo specyficzne upodobania kulinarne.

Księżna Kate przyznała, że ona jako dziecko również chętnie jadała oliwki. Ewidentnie widać po kim księżniczka Charlotte odziedziczyła gust jedzeniowy. Każdy, kto lubi oliwki, powinien wypróbować przepis na wyśmienitą pastę.

Księżniczka Charlotte uwielbia oliwki

Księżniczka Charlotte uwielbia oliwki

Canva / sianstock

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Onet

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Kulinarny Showbiznes

Gessler namawia do jedzenia rękami, powód może zaskoczyć

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

USA: Nie żyje ceniony fotograf kulinarny

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Kulinarny Showbiznes

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Anna Mucha zawiedziona obiadem za 700 złotych

Czytaj więcej >