Smakosze.pl
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Instagram / @theroyalfamily; Canva / OhmPhotoStock

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

19 Lipca 2021

(Ostatnia zmiana: 27 Lipca 2021)

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Księżniczka Charlotte jako jedna z członkiń brytyjskiej rodziny królewskiej ma dostęp do rozmaitych frykasów. Okazuje się, że 6-latka gustuje w dość nietypowych smakach, jak na swój młody wiek. Mało kto spodziewałby się, że dziecko samo z siebie będzie wybierało ostre przyprawy i oliwki.

Rodzina królewska od dawien dawna wzbudza spore zainteresowanie. Dotyczy to również preferencji kulinarnych. Magazyn Hello! zdradził, jakie potrawy najbardziej lubi księżniczka Charlotte. 6-latka ma niecodzienny gust.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Co najchętniej jada księżniczka Charlotte?

Nie da się ukryć, że już sama przynależność do królewskiej rodziny sprawia, iż cały świat bacznie przygląda się rozmaitym aspektom życia. Oczywiście odnosi się to również do kulinariów. Dziś pod lupę weźmiemy upodobania jedzeniowe księżniczki Charlotte.

Księżniczka Charlotte jest córką księcia Williama i księżnej Kate. W maju skończyła 6 lat. Dziewczynka uwielbia dania takie jak pizza i makarony. Okazuje się, że razem ze swoim bratek Georgem przygotowują tego typu specjały samodzielnie. Jakiś czas temu prezentowaliśmy przepis na fantastyczną pizzę.

Księżna Kate wyznała, że jej pociechy lubią pracę w kuchni z uwagi na fakt, iż mogą sobie pobrudzić wtedy ręce. Jednak największym zaskoczeniem są upodobania smakowe księżniczki Charlotte. Mało które dziecko lubuje się w takich frykasach.

herb-2805224 1920 (1)

Rewelacyjny trick na zmiękczenie kapusty na gołąbki, nie potrzebujesz nawet garnka

CZYTAJ DALEJ

Księżniczka Charlotte ma niecodzienny gust

Zgodnie z doniesieniami portalu Onet, który powołuje się ma magazyn Hello!, księżniczka Charlotte jest wielbicielką ostrych przypraw. Bardzo lubi dania z dodatkiem curry. Warto zauważyć, że jej mama również uwielbia tego typu smakołyki.

Księżniczka Charlotte o wiele lepiej znosi jedzenie ostrych potraw od swojego taty, który gustuje w łagodniejszych specjałach. Jednak to nie koniec zaskakujących wyborów kulinarnych 6-latki.

Małoletnia członkini rodziny królewskiej z miłą chęcią sięga po oliwki. Trzeba przyznać, że dzieci przeważnie wzgardzają takimi smakami. Najwidoczniej księżniczka Charlotte ma bardzo specyficzne upodobania kulinarne.

Księżna Kate przyznała, że ona jako dziecko również chętnie jadała oliwki. Ewidentnie widać po kim księżniczka Charlotte odziedziczyła gust jedzeniowy. Każdy, kto lubi oliwki, powinien wypróbować przepis na wyśmienitą pastę.

Księżniczka Charlotte uwielbia oliwki

Księżniczka Charlotte uwielbia oliwki

Canva / sianstock

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Onet

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Magda Gessler

Show-biznes od kuchni

Magda Gessler dementuje fałszywe informacje na swój temat

Czytaj więcej >
Kanapka

Show-biznes od kuchni

Oburzające zdarzenie w Pendolino. Poseł dostał spleśniałe kanapki

Czytaj więcej >
Eleganckie danie

Show-biznes od kuchni

Ile kosztują potrawy w restauracji Kuby Wojewódzkiego?

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Justyna Żyła napisała kulinarnego e booka. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem

Show-biznes od kuchni

Już wiadomo kiedy wystartuje nowe kulinarne show

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała pierwsze fragmenty nowego sezonu Kuchennych Rewolucji

Czytaj więcej >