Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce powariowali. Od dziś uwielbiane produkty dostaniesz za ułamek ceny, ponad 50% taniej
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 29.01.2024 14:17

W Biedronce powariowali. Od dziś uwielbiane produkty dostaniesz za ułamek ceny, ponad 50% taniej

logo sklepu biedronka
East News/@Marek Bazak

Znana z niskich cen sieć sklepów Biedronka znowu zaskakuje. Sprawdź, co możesz kupić taniej. Nie przegap tej oferty. Od dziś niektóre produkty dostaniesz po cenie niższej nawet o połowę.

Biedronka - najczęściej wybierany sklep

W czasach kiedy ceny stale rosną, jako konsumenci szukamy oszczędności. Nic więc dziwnego, że najczęściej decydujemy się na zakupy w sklepach takich jak Biedronka. Stosunek jakości do ceny wypada całkiem nieźle. Dodatkowo dołączając do ich programu lojalnościowego Moja Biedronka, możemy liczyć na zniżki przy każdych zakupach.

Tym razem sieć przygotowała niesamowite promocje. Obniżki produktów przekraczają nawet 50%. To naprawdę sporo. Sprawdź, na czym możesz zaoszczędzić. 

pieniądze.jpg
Canva/@Adam88xx
Ostatnio zrobiłem to zamiast placków ziemniaczanych. Żałuję, że tak późno znalazłem ten przepis

Co dostaniemy na promocji w Biedronce?

Większość promocji dostępnych jest już od 29 stycznia do 3 lutego. Pamiętaj także, że dzięki karcie Moja Biedronka skorzystasz ze znacznie większej liczby okazji. Promocje objęły ogromną ilość produktów spożywczych, z których korzystasz codziennie. 

Oferta, z której na pewno warto skorzystać, to ta na olej. Wybierając 2 litrowy Kujawski, zapłacisz tylko 11,78 zł. Za ten sam produkt przed obniżką trzeba było zapłacić 19,48 zł. Daje to przecenę o 39%. 

W dniach, kiedy obowiązuje akcja, warto kupić także masło marki Mleczna Dolina. Posiadając wspomnianą już kartę Moja Biedronka, otrzymasz obniżkę o 50%. Wystarczy, że weźmiesz 3 kostki masła, a zapłacisz 2,95 zł za opakowanie. 

Jeżeli potrzebujesz większą ilość mleka, koniecznie skorzystaj z tej oferty. Kupując, 6 kartonów tego produktu zawierającego 3,2% tłuszczu z marki Mleczna Dolina zapłacisz 2,29 zł za opakowanie. Pamiętaj, tylko aby mieć ze sobą kartę sklepu.

Te produkty opłacają się najbardziej

Są także produkty, które opłacają się jeszcze bardziej, a obniżki zdecydowanie przekraczają 50%. Do tej grupy zalicza się na przykład kiełbasa żywiecka z Krainy Wędlin. Za 600 gramów takiej kiełbasy zapłacisz 10,99 zł, ale przy zakupie dwóch opakowań. Cena przed obniżką wynosiła 17,48 zł. W związku z tym koszt może być niższy nawet o 74%.

Jeżeli uwielbiasz ser Gouda, warto skusić się na ten od marki Światowid. Za 1 kilogram tego sera zapłacisz 13,47 zł. Pamiętaj, że z promocji skorzystasz, jeżeli w twoim koszyku znajdą się dwa opakowania, a przy kasie pokażesz kartę Moja Biedronka

W czasie trwania promocji kup jabłka polskie Jonagold. Ich cenę obniżono o 55%. Zamiast 3,99 zł, tym razem zapłacisz 1,79 zł. To naprawdę spora obniżka.

Przecenionych produktów jest naprawdę sporo i każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj tylko, aby wziąć swoją kartę Moja Biedronka oraz przeczytaj warunki każdej akcji promocyjnej. Bardzo często do otrzymania zniżki wymagany jest zakup dwóch opakowań danego produktu. Sprawdź, co zrobić z mięsa mielonego oraz z tego możesz zrobić placki

jabłka.jpg
Canva/@ksena32