Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Kuchnia Smakoszy > Wiemy, gdzie można zjeść najtańszego schabowego w Polsce. 20 zł za prawdziwą ucztę, bez ukrytych opłat
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 01.06.2024 19:07

Wiemy, gdzie można zjeść najtańszego schabowego w Polsce. 20 zł za prawdziwą ucztę, bez ukrytych opłat

tradycyjny kotlet schabowy
Fot. Canva/robert6666

Czy w obecnych czasach można zjeść smaczny obiad za grosze? Jeden lokal gastronomiczny w Polsce udowadnia, że pełnowartościowy obiad w niskiej cenie wciąż jest możliwy. Sprawdź, gdzie zjeść najtańszego schabowego, a już nigdy nie wydasz na obiad zbyt wiele. 

Tani obiad jest możliwy

Wydawałoby się, że w czasach, kiedy żywność drożeje na potęgę, nie można zjeść taniego obiadu w lokalach gastronomicznych. Poszukaliśmy jednak taniej oferty obiadowej i znaleźliśmy ją.

W Polsce wciąż istnieje miejsce, gdzie tradycyjny obiad zjesz za grosze. Wystarczy tylko udać się do miejsca, które lepiej przedstawili ci w dalszej części artykułu. 

kotlet.jpg
Fot. Canva/gbh007
Nigdy nie wyrzucam ogonków z czereśni. Wywar z nich jest cenny dla zdrowia

Tu zjesz najtańszego schabowego

Lokal, w którym zjesz tani obiad, nosi nazwę Bar Panda. Znajduje się on w Toruniu. To właśnie tam zjesz najtańszego schabowego, który kosztuje tylko 7,50 złotych za 100 gram kotleta

Jak podaje Eska Toruń za zestaw z kotletem, ziemniakami i surówką zapłacisz mniej niż 20 złotych. To prawdziwa okazja, a w dodatku jedna z nielicznych ofert na krajowym rynku gastronomicznym, która pozwala zjeść tani, smaczny, a przede wszystkim pełnowartościowy obiad. 

Lokal doceniony przez klientów

Bar Panda cieszy się nie tylko ogromną popularnością, ale też renomą wśród torunian. W mapach Googla lokal utrzymuje średnią ocen na poziomie 4,6. Jest to bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę, że średnią wyliczono na podstawie 200 opinii klientów, którzy odwiedzili bar. 

Ci, którzy odwiedzili lokal, chwalą nie tylko smaczne jedzenie, ale też miłą i kompetentną obsługę. A czy ty zamierzasz odwiedzić Bar Panda, aby zjeść tani i tradycyjny obiad? Sprawdź także przepis na ciasto z budyniem oraz dowiedz się, dlaczego należy unikać warzyw z Rosji

polski obiad.jpg
Fot. Canva/robert6666