Smakosze.pl
Magda Gessler zniszczyła telefon

Facebook / @Marcin Bustowski

Awantura podczas nagrywania "Kuchennych rewolucji"

8 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Magda Gessler za sprawa Kuchennych Rewolucji zyskała ogromną popularność. Jednak nie wszyscy darzą restauratorkę sympatią. Pewien mężczyzna postanowił skonfrontować się z gwiazdą. Finalnie Magda Gessler wytrąciła mu telefon z rąk, doprowadzając do uszkodzenia urządzenia.

W trakcie nagrywania Kuchennych Rewolucji Magda Gessler odwiedza wiele polskich miast. Restauratorka udała się do Karpacza. Przed restauracją, która brała udział w programie czekało sporo osób. Wśród nich znalazł się mężczyzna, który kierował zarzuty pod adresem Magdy Gessler. Całe zajście było transmitowane na żywo.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Niecodzienny incydent na planie programu Kuchenne Rewolucje

Nie da się ukryć, że Magda Gessler ma wielu sympatyków, którzy chętnie oglądają jej Kuchenne Rewolucje. Jakiś czas temu wspominaliśmy o zaskakującej decyzji kucharza, który brał udział w programie.

Tym razem Magda Gessler wraz ze swoją ekipą odwiedziła Karpacz. Właśnie tam przeprowadzano kolejną Kuchenną Rewolucję. Na miejscu pojawił się również Marcin Bustowski, który zarzucał restauratorce korzystanie ze składników szkodliwych dla zdrowia.

Marcin Bustowski relacjonował wszystko w relacji na żywo na swoim Facebooku. Właśnie stamtąd pochodzi zdjęcie wykorzystane powyżej. Początkowo działacz zapewniał, że chce tylko porozmawiać z restauratorką.

Rosół bez oczek

Jak się pozbyć oczek w rosole?

CZYTAJ DALEJ

W pewnym momencie mężczyzna zaczął głośno wołać Magdę Gessler. Jednocześnie stwierdzał, że restauratorka jest oszustką i przyczynia się do trucia dzieci. Gwiazda postanowiła skonfrontować się z mężczyzną.

Magda Gessler zniszczyła telefon

Już na samym początku rozmowy Magda Gessler uprzedziła, że na miejsce została wezwana policja. Mężczyzna w dosyć agresywny sposób pokrzykiwał na restauratorkę. Magda Gessler na wszystkie zarzuty odpowiadała z uśmiechem. Jednak później nie mogła powstrzymać się przed bardziej stanowczą reakcją.

- Agresywna Magda Gessler zniszczyła mi telefon a koledze tak ciągła kabla, że wyrwała gniazdo z telefonu. Kobieta jest naprawdę niezrównoważona emocjonalnie - napisał Marcin Bustowski w opisie do nagrania zamieszczonego na Facebooku. Nie trzeba było długo czekać na komentarze ze strony widzów. Z pewnością nie tego spodziewał się mężczyzna.

- Poziom tego pana przekracza wszystko. Najlepiej jest krytykować, gdy nie widzi się swojego zachowania. Jak dla mnie mega słaba postawa. Chcesz byś zawodowcem to się zachowuj jak zawodowiec - skomentowała jedna z internautek.

- Już przestań wygadywać bzdury. Sam byłeś agresywny i kobietę prowokowałeś. U ciebie brak kultury. Wyzywasz i poniżasz kobietę. Za te obelgi publiczne będziesz mieć sprawę w sądzie za zniesławienie - dodała inna użytkowniczka Facebooka.

Trzeba przyznać, że takie incydenty na planie Kuchennych Rewolucji należą do rzadkości. Jednak już wcześniej zdarzało się, że program wywoływał spore zaskoczenie. Poniżej można zapoznać się z całym zajściem, do którego doszło w Karpaczu.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: O2; Facebook / @Marcin Bustowski

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu

Czytaj więcej >
Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >