Smakosze.pl
Makłowicz podczas obiadu

instagram.com/robertmaklowicz_official

Kim są synowie Roberta Makłowicza?

29 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Robert Makłowicz rzadko kiedy pokazuje swoją rodzinę lub zdradza prywatne informacje, dlatego do tej pory było mało wiadomo na temat jego synów. Niedawno zdecydował się jednak udostępnić zdjęcie wraz ze swoimi synami na Instagramie. Internauci zachwycają się ich wyglądem i podobieństwem do ojca.

Robert Makłowicz należy do grona najbardziej rozpoznawalnych ludzi ze świata gotowania w Polsce. Jego programy są wyjątkowo popularne, a sam Makłowicz uwielbiany jest za wiedzę, umiejętności oraz sposób bycia.

Choć darzony jest ogólną sympatią, wiele osób nie wie, jaka jest jego rodzina - wszystko za sprawą całkiem sporego poczucia prywatności, jakim cieszy się prezenter. Niedawno zdecydował się jednak wraz z synami zapozować do specjalnego zdjęcia.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Kim są synowie Roberta Makłowicza?

W ciągu trwającego 30 lat małżeństwa Roberta i Agnieszki Makłowicz udało im się wychować dwójkę synów, 29-letniego Mikołaja i 25-letniego Ferdynanda. Choć nie każdy z nich pracuje w branży kulinarnej, niedawno współpracowali przy pewnym projekcie razem ze swoim tatą.

Starszy Mikołaj, który urodził się rok po ślubie Makłowiczów, podziela uwielbienie do win swojego ojca - z tego powodu prowadzi on sklep winiarski, a jak wyjawił dla gazety "Twój Styl" Robert Makłowicz, podsuwa mu różne pomysły.

Chałka od Ewy Wachowicz

Cudowny przepis na chałkę według przepisu Ewy Wachowicz

CZYTAJ DALEJ

Drugi młodszy syn Ferdynand nie poszedł jednak w ślady swojego ojca i nie wybrał kariery w żaden sposób związanej z gotowaniem. 25-latek zdecydował się zostać prawnikiem.

Makłowicz z synami

Źródło: instagram.com/robertmaklowicz_official

Wspólny rodzinny projekt

57-letni Makłowicz, który z telewizji przeszedł do prowadzenia swojego kanału na YouTube, prężnie rozwija swoją karierę. Cały czas jeździ nie tylko po Polsce, ale i do innych krajów, w których prezentuje pyszną kuchnię.

Brakuje ci przepysznych kulinarnych wieści? Sprawdź nasze inne newsy, w których zdradzamy mnóstwo smacznych ciekawostek. W tym artykule wyjawiamy, dlaczego warto na godzinę przed snem zjeść odrobinę orzechów. Ten tekst poświęcony wodzie - zdrowsze jest picie jej zimnej czy ciepłej?

Ponadto, wraz z synami, reklamuje na swoim Instagramie swoją własną markę gotowych dań i sosów, dostępnych na półkach wielu sklepów. Ci, którzy mieli okazje ich spróbować, chwalą je zarówno za jakość, jak i smak.

W komentarzach pod zdjęciem na profilu Makłowicza zaroiło się od komplementów w stronę jego synów: - Czym Pan ich karmił, że tak wyrośli?; Dziarskie chłopaki; Wow, ale ciacha! - czytamy.

Makłowicz z synami

Źródło: instagram.com/robertmaklowicz_official

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu

Czytaj więcej >
Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >