Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Restauracje > Kupił faworki od Gessler za 90 zł. Po spróbowaniu powiedział tylko jedno

Kupił faworki od Gessler za 90 zł. Po spróbowaniu powiedział tylko jedno

Faworki od Gessler
Screen z film na kanale TikTok dominikrupinski; Canva/Ragnar Photo

Faworki od Magdy Gessler budzą wiele emocji. Kolejny twórca internetowy skusił się na zakup rarytasu z cukierni gwiazdy Kuchennych Rewolucji. W swojej recenzji ujawnił, jak smakuje słodycz za 90 zł. Opinia może zaskoczyć.

O wysokich cenach u Magdy Gessler wciąż jest głośno. Popularny tłustoczwzwartkowy wyrób, czyli faworki, u restauratorki też nie jest tani. TikToker Dominik Rupiński postanowił podzielić się swoimi wrażeniami z degustacji rarytasu. Nie był specjalnie zachwycony.

TikToker ocenia faworki od Magdy Gessler

Wyrób pochodzący z cukierni restauratorki do najtańszych nie należy. Jak dowiadujemy się z wideo Dominika Rupińskiego, za opakowanie, choć spore, zapłacić przyjdzie nam aż 90 zł. Co stoi za tą ceną?

Na pewno bogate zdobienie. Materiał z degustacji ujawnia, że słodycz została posypana srebrnym brokatem. Na TikTokerze dodatek robi wrażenie i widać wyraźnie, że nietypowe wykończenie podnosi zadowolenie z zakupu.

Mimo wszystko, na jego twarzy można dostrzec lekki zawód po spróbowaniu przysmaku:

Smakują totalnie normalnie. Jak wszystkie inne faworki — podsumowuje swoją degustację TikToker.

Trudno nam sobie wyobrazić, czego oczekiwał po wyrobach restauratorki. Być może liczył na nietypowy smak czy inną niż zazwyczaj konsystencję ciasta i z tego powodu tradycyjna odsłona faworków mu się nie spodobała.

Recenzent faworków Magdy Gessler w ogniu krytyki

W nagraniu z ust młodego twórcy pada również komentarz, że cena faworków Magdy Gessler jest przesadzona:

90 zł? Ja rozumiem, że Magda Gessler i jest ich sporo, ale to są faworki. To kosztowało w produkcji 3 złote! A może nawet 2,50 zł — słyszymy w nagraniu.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że wypowiedź pozbawiona jest głębszej refleksji. Dostrzegli to także komentatorzy, którzy skrytykowali TikTokera, zarzucając mu, że najprawdopodobniej nie zna obecnych cen produktów i nie ma świadomości, jak bardzo w ostatnim czasie wzrosły koszty produkcji żywności. Wielu z nich wspominało, że chcąc zjeść tanie i smaczne faworki, warto przygotować je w domu.

Na naszej stronie znajdziecie proste receptury, dzięki, którym zaskoczycie siebie i bliskich. Szczególnie polecamy przepis Beaty zdradzający kluczowe zasady przyrządzania tego specjału. Sprawdźcie też patent dla zabieganych, który pomija jedną mozolną czynność, która nadaje faworkom lekkości.

@dominikrupinski

Faworki z brokatem?!😅 na kanale cały odcinek z jedzeniem od Magdy Gessler!⭐️🙊

♬ original sound - Dominik Rupiński 💟

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: TikTok/dominikrupinski