Smakosze.pl
Lara Gessler przekazała fatalne informacje

Instagram / @lara_gessler

Lara Gessler poinformowała o śmierci swojego ojca

27 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lara Gessler poinformowała za pośrednictwem swojego Instagrama, że w nocy z czwartku na piątek odszedł jej ojciec. Piotr Gessler był członkiem słynnej restauratorskiej rodziny i drugim mężem Magdy Gessler. Miał 63 lata.

Lara Gessler regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia z najbliższymi. Często mogliśmy natknąć się na wspólne fotografie, na których restauratorka pozowała za swoim tatą. Niestety ostatnie z nich potwierdziło najgorszy scenariusz.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Lara Gessler przekazała niezwykle przykre wieści

Nie da się ukryć, że Lara Gessler jest mocno zżyta ze swoją rodziną. Potwierdzają to, chociażby zdjęcia ukazujące jej codzienność, w której nie brakuje najbliższych. Zazwyczaj wpisy córki Magdy Gessler biją optymizmem. Tym razem Lara Gessler poinformowała o prawdziwej tragedii.

Okazuje się, że w nocy z czwartku na piątek zmarł drugi mąż Magdy Gessler i ojciec Lary Gessler. Piotr Gessler odszedł w wieku 63 lat. Córka zmarłego wyjątkowo smutnymi wieściami podzieliła się za pośrednictwem swojego Instagrama.

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato — napisała Lara Gessler na swoim Instagramie.

Gołąbki od Ewy Wachowicz

Gołąbki w żurku od Ewy Wachowicz

CZYTAJ DALEJ

Pod przejmującym wpisem Lary Gessler od razu pojawiły się komentarze pełne wsparcia. Restauratorka często zamieszczała w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia, które robiła sobie z tatą. Niestety teraz są one wyłącznie wspomnieniem.

Zmarł Piotr Gessler

Mój tata bardziej pełnił rolę osoby dbającej o domowe ognisko, więc nie odczuwałam dużego braku mamy. Po prostu zawsze był podział. Mama była tą, która nosiła spodnie, miała jaja i tak jest do teraz — powiedziała Lara Gessler podczas rozmowy z agencją informacyjną Newseria Lifestyle, na którą powołuje się portal Plejada.

Cała rodzina Gesslerów jest z pewnością załamana śmiercią. Tym bardziej że zmarły i Magda Gessler utrzymywali raczej przyjazne relacje. Potwierdzają to między innymi zdjęcia publikowane przez najsłynniejszą restauratorkę.

Nie pozostaje nam nic innego, jak przekazać wyrazy współczucia bliskim Piotra Gesslera. Jakiś czas temu informowaliśmy o śmierci znanego brytyjskiego kucharza. Wcześniej zmarł jeden z uczestników Hell's Kitchen.

Jak dobrze znasz potrawy z czasów PRL-u? Nie bądź zbyt pewny siebie, tylko geniusz zgadnie wszystkie odpowiedzi

Pytanie 1 z 10

Z czego najczęściej jadano kotlety w czasach PRL-u?

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Zapraszamy na nasz Instagram

Źródło: Plejada; Pomponik; Instagram / @lara_gessler

Jakub Kossakowski

Jestem absolwentem takich kierunków studiów jak psychopedagogika kreatywności i edukacja międzykulturowa. Fascynuje mnie otaczający świat, który najlepiej można poznać dzięki nauce. Za swoją pasję uznaję kulturę i sztukę. Głównie tą dotyczącą fonii i obrazu. Kulinaria również odgrywają istotną rolę w moim życiu i chętnie eksperymentuję w kuchni. Wcześniej pisałem treści dla portalu Pikio. Od jakiegoś czasu jestem związany z redakcją Smakoszy. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Magda Gessler zniszczyła telefon

Show-biznes od kuchni

Awantura podczas nagrywania "Kuchennych rewolucji"

Czytaj więcej >
Uwielbiany kucharz zmarł

Show-biznes od kuchni

Ukochany kucharz nie żyje, bardzo przykre wieści

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Kim są synowie Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Justyna Żyła zdradziła kim jest jej mama

Show-biznes od kuchni

Kulinarne tradycje w rodzinie Justyny Żyły

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Mateusz Gessler martwi się o przyszłość swoich restauracji

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Show-biznes od kuchni

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >