Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Miesiąc temu gościła słynnego youtubera. Dziś opowiada o skutkach tamtego dnia
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 26.05.2024 16:07

Miesiąc temu gościła słynnego youtubera. Dziś opowiada o skutkach tamtego dnia

Książulo
Fot. Youtube/KSIĄŻULO

Niedawno znany youtuber odwiedził bar Waga. Po jego wizycie głos zabrała właścicielka. Jak funkcjonuje lokal po wizycie celebryty? Odpowiedź na te pytanie znajdziesz poniżej. 

Youtuber w barze Waga

Jakiś czas temu znany youtuber - Książulo, odwiedził bar Waga, który mieści się na warszawskiej Woli. To tam pani Grażyna od 28 lat gotuje i wraz z mężem prowadzi lokal specjalizujący się w domowej polskiej kuchni. 

Książulo bardzo dobrze ocenił dania przygotowane przez właścicielkę i bar polecił swoim widzom. Jak jednak wizytę oceniła sama właścicielka oraz czy po jego wizycie coś się zmieniło? O tym dowiesz się z dalszej części artykułu. Sprawdź także, jak przygotować wyśmienitą sałatkę na Dzień Matki

domowy obiad.jpg
Fot. Canva/rachwalski
Znajoma kucharka doradziła mi czym doprawić rosół. W życiu bym nie wpadł na taki dodatek

Właścicielka opowiedziała, jak było

Niedługo po wizycie Księżula bar Waga odwiedził dziennikarz Wirtualnej Polski. Zapytał słynną panią Grażynę o wizytę youtubera. Chętnie opowiedziała o tym, co się zmieniło. Przyznała, że po publikacji materiału mają więcej klientów.

Śpimy dosłownie po sześć godzin. Non stop jest robota, że nie mamy czasu dosłownie na nic - dodał mąż pani Grażyny. 

Sprawdź także przepis na napój odchudzający

Klienci walą drzwiami i oknami

Dziennikarz podczas wizyty nie tylko spróbował dań ugotowanych przez panią Grażynę, ale zapytał też klientów o ich opinie.

Przyszedłem tutaj pierwszy raz na domowy obiadek jak u babci i posmakowało mi. Wolę tutaj przychodzić niż jeść kebaba codziennie. Jest jak u babci - przyznał jeden z klientów podczas rozmowy z dziennikarzem WP.

Wszyscy, którzy stołują się w barze Waga, przyznają, że miejsce i właściciele są  po prostu niesamowici i niepowtarzalni. 

Najważniejsze jednak, że jedzenie wciąż przyciąga masę klientów, którzy z lokalu wychodzą zadowoleni i co najważniejsze wracają. A czy ty kiedykolwiek odwiedziłeś słynny bar Waga? Sprawdź, czy należy nacinać kiełbasę na grilla oraz zobacz, jak przygotować deser na Dzień Matki

pomidorowa.jpg
Fot. Canva/Taratorki

Źródło: kobieta.wp.pl