Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Oburzające, co hejterzy zarzucili matce piecioraczków. Poszło o gotowanie
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 10.09.2023 13:35

Oburzające, co hejterzy zarzucili matce piecioraczków. Poszło o gotowanie

Państwo Clarke z dziećmi
Instagram/clarke_dozen

Pięcioraczki przychodzą na świat raz na 170 lat. Taki przywilej spotkał panią Dominikę i jej męża, którzy mieszkają na Podkarpaciu. Państwo Clarke są rodzicami 11 pociech. Jak wyżywić taką gromadkę? Mama wesołej gromadki uchyla rąbka tajemnicy i ujawnia, co zarzucili jej hejterzy w sprawie gotowania.

Szczęśliwa 11, czyli wesoła gromadka z Podkrapacia

Dominika Clarke z Puchaczy na Podkarpaciu zawsze marzyła o dużej rodzinie. To marzenie udało jej się spełnić. Wspólnie z mężem wychowuje 11 dzieci. 12 lutego 2023 roku powitali na świecie pięcioro maluszków. Takie narodziny zdarzają się raz na 170 lat. 

Maleństwa były wcześniakami, bo planowo miały urodzić się dopiero 5 maja tego roku. Niestety jeden z chłopców zmarł. Drugi synem aktualnie przebywa w hospicjum po operacji serca. Jednak, jak pani Dominika radzi sobie z wyżywieniem tak licznej gromadki? Szczegóły zdradza w filmiku, który opublikowała w mediach społecznościowych. 

Dietetyk bez wahania wskazał najgorsze produkty w Biedronce. Padło porównanie do karmy dla psów

11 dzieci, czyli wielkie gotowanie

Pani Dominika Clarke nie korzysta z gotowych produktów. Podkreśla, że sama gotuje dla swoich pociech. Jednak zaznacza też, że nie widzi niczego złego w  korzystaniu z gotowych produktów. Po to są, by ułatwiać sobie życie w kuchni. 

Internetowi hejterzy zarzucali pani Dominice, że ta korzysta właśnie z takich gotowych rozwiązań podczas przygotowywania posiłków dla swojej rodziny. Mama 11 pociech zaznaczał, że ona i jej mąż robą zakupy w różnych sklepach spożywczych. Nie są to tylko duże markety, ale też mniejsze sklepy. Jednak pani Dominika zwykle zostaje w domu z dziećmi, a zakupy robi jej mąż.

Rady internautów, czyli gdzie kupuje się jajka

Mama 11 dzieci zaznaczyła, że wielu internautów radzi jej w sprawach żywienia takiej dużej rodziny. Niektórzy radzą, by jajka kupowała tylko wiejskie. Natomiast pani Dominika podkreśliła, że faktycznie korzysta z takich jajek, ale zawsze w zapasie ma jajka ze sklepu. 

Robienie jajecznicy to spora operacja kulinarna. Jajek idzie bardzo dużo i czasem nawet ich brakuje. Dlatego pani Dominika zawsze ma coś w zanadrzu. Nigdy nie wiadomo, ile produktów tak naprawdę będzie potrzebnych do przyrządzenia dań dla jej rodziny. Pisaliśmy o cieście, które uwielbiają dzieci. Radziliśmy, jak zrobić zupę, która jest doskonała dla dzieci. 

Źródło: Facebook/Pacjenci, fakt.pl, Facebook/Clarke_Dozen